Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Odszkodowanie i zadośćuczynienie od właściela nieruchomości


Isa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

we środę 29.07.2009 w Krakowie uległam wypadkowi: wsiadając do samochodu na parkingu przed sklepem poślizgnęłam się i upadłam.

Sklep i parking przed nim są na terenie właściciela sklepu, gdzie robiłam zakupy. Parking jest wysypany grubą warstwą niezespolonych /nieutwardzonych/ kamieni otoczaków, to powoduje, że powierzchnia jest grząska, ruchoma, niebezpieczna, usuwa się podczas chodzenia.

W wyniku tego wypadku odniosłam skomplikowane skręcenie nogi. Aktualnie mam założony gips i 3 tygodniowe zwolnienie z pracy.

Nie mam świadków. Zrobiłam jedynie zdjęcia tej nawierzchni i mam paragon z zakupów w sklepie. Mam dokumentację medyczną.

Policja i Straż Miejska nie chciały przyjąć zawiadomienia, jako że zdarzenie miało miejsce na terenie prywatnym i poradzono mi dochodzić roszczeń od właściciela.

Pogotowia nie wzywałam, ale bezpośrednio po wypadku zgłosiłam się na klinikę chirurgiczną, gdzie wykonano prześwietlenie i gipsowanie.

Jestem na emeryturze, prowadzę działalność gospodarczą i wskutek tego zdarzenia nie jestem w stanie wykonywać swojej pracy.

Proszę o radę, co mam zrobić, aby uzyskać odszkodowanie i zadośćuczynienie od właściciela nieruchomości. Uraz wydaje się poważny i nie wiadomo, jak długo potrwa leczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...