Jump to content
Forum Odszkodowania

Kto odpowiada za wypadek?


joannak
 Share

Recommended Posts

Witam!

Wczoraj zostawiłam moja 4 letnia corke na placu zabaw w centrum handlowym. Uprzedziilam ja ze gdyby cos sie wydarzylo ma prosic opiekujace sie tam dziecmi panie o telefon do rodzicow. Przy odbiorze okazalo sie ze corka przewrocila sie na tym placu a dzisiaj lekarz stwierdzill zlamanie reki. Czy mam prawo dochodzic jakiegos odszkodowania od wlasciciei placu?

Link to comment
Share on other sites

 

aska232@op.pl wrote:

tak, oczywiście, opiekunka sprawowała opiekę nad Pani córką i ona powinna ponieść tego konsekwencje

 

Link to comment
Share on other sites

aska234@op.pl nie wprowadzaj w błąd-na takim placu jest jak w szkole,żadna opiekunka nie ponosi konsekwęcji tylko ubezpieczenie tego placu które na pewno ma!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Mysle nikopali, ze aska zastosowala lekki skrot myslowy:)

Oczywiscie, ze wlasciciel placu bedzie odpowiadal (najlepeij ze swojej polisy OC - raczej na 100% je ma), ale bedzie to za zaniedbanie tej pracownicy:)

Tak wiec tak bym odczyta to stwierdzenie:))

 

Zglos sie do kierownika, czy tam wlasciciela placu zabaw i dostaniesz od niego nr polisy. NAjlepiej postaraj sie tez od razu znalezc swiadkow zdarzenia jak masz jeszcze mozliwosc.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...