Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

SIGNAL IDUNA-ODMOWA WYPŁATY ODSZKODOWANIA


agnieszka24
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM... 27.05 MIAŁAM WYPADEK SAMOCHODOWY,SPRAWCA UDERZYŁ W TYŁ MOJEGO SAMOCHODU I NA SKUTEK UDERZENIA DOZNAŁAM OBRAŻEŃ LEWEJ RĘKI- URAZ WEWNĘTRZNY,LICZNE STŁUCZENIA PRZEDRAMIENIA.NADMIENIAM ŻE WYPADEK MIAŁ MIEJSCE W DRODZE DO PRACY. OBJĘTA UBEZPIECZENIEM GRUPOWYM W SIGNAL IDUNA PRZEDSTAWIŁAM STOSOWNE DOKUMENTY DOT.LECZENIA. JEDNAK SIGNAL IDUNA ODMÓWIŁO WYPŁATY ODSZKODOWANIA,GDYŻ OBRAŻENIA WEDŁUG NICH BYŁY/SĄ ZNIKOME ( NAJWIDOCZNIEJ TRZEBA NIE MIEĆ NOGI LUB RĘKI-MOŻE WTEDY WYPŁACĄ)

PROSZĘ O PODPOWIEDŹ CO Z TYM FANTEM DALEJ ROBIĆ... W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI OCZYWIŚCIE NAPISAŁAM ODWOŁANIE OD ICH DECYZJI,JEDNAK OBAWIAM SIĘ IŻ TO NIC NIE ZMIENI! CZY W TYM WYPADKU POZOSTAJE MI TYLKO DROGA SĄDOWA?

AGNIESZKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pisac odwolania na zasadzie uwazam, ze sie nie zgadzam, powinnas zacząć od przeczytania OWU polisy jaką masz zawartą. Tam na pewno masz tabele, za jakieobrazenia ile wyplacają i jakie "schorzenia" są objęte ochroną ubezpieczeniową. Jeśli będziesz tam miała wymenione swoje liczne stłuczenia, to dostaniesz jakis procent uszczerbku. Tak wiec zacznij od przeczytania co w ogole jest objete ochroną ubezpieczeniową.

 

A po drugie, to wieksze szanse na jakiekolwiek odszkodowanie masz z polisy OC sprawcy, bo tam zawsze dostaniesz za to chociaz 200-300 złotych, pewniejsza sprawa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK...A JEŚLI NIE OTRZYMAŁAM ŻADNYCH DOKUMENTÓW OD SIGNAL,WYPEŁNIAŁAM TYLKO FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY W PRACY I NIE POSIADAM ŻADNYCH DOKUMENTÓW.

ODSZKODOWANIE Z POLISY SPRAWCY JUŻ ZAŁATWIŁAM TYLKO JESZCZE Z SIGNAL IDUNA MAM SPORY PROBLEM. ALE DZIĘKUJĘ PANIE BOCHENEK:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubiegasz się o odszkodowania z myślą, że coś z tego ubezpiecznia grupowego wyniesiesz.

Tak jak kolega wyżej napisał, zapoznaj się z SWU a mianowicie z tabelą, która zapewne wyklucza tak lekkie obrażenia i tym samym powoduje taka a nie inną decyzje tego roszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...