Jump to content
Forum Odszkodowania

Wypadek podczas powrotu z pracy - czy nalezy sie odszkodowanie ?


modusvivendi
 Share

Recommended Posts

Witam, prosze o informacje i pomoc.

Czy nalezy mi sie odszkodowanie z ZUS kiedy mialem wypadek podczas powrotu z pracy ?

Czy prawda jest, ze Zus placi odszkodowanie tylko kiedy wypadek mial miejsce podczas pracy ?

Link to comment
Share on other sites

nikopali wrote:
również w drodze do pracy i w drodze z pracy...
Nic podobnego. Za wypadki w drodze do pracy i z pracy do domu ZUS nie wyplaca odszkodowań już od roku 2003.
Chorbowe płatne jest 100% podstawy wymiaru
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...