Jump to content
Forum Odszkodowania

Odszkodowanie w link4


gfany
 Share

Recommended Posts

NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!

 

Po raz pierwszy i napewno po raz ostatni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 ubezpieczyłem się w link4,moją szkodę z AC zgłosiłem już 14-08-2009 a do dnia dziejszego tj.. 08-09-2009 nie mam wyceny mojego odszkodowania i tak naprawde nie mam z kim rozmawiać bo te ich telefony odbieraja chyba ludzie "z najmu" dzwonilem juz chyba ze 20 razy i "0" za kazdym razem odbiera inny p... itd.

 

ludzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

 

odradzam

Link to comment
Share on other sites

Ubezpieczyciel ma 30 dni na wyplatę odszkodowania/likwidację szkody, więc póki co zostało mu troche czasu, jeżeli wywiązałeś się ze wszystkiego, dostarczyłeś dokumenty, to powinno być ok.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
gfany wrote:
NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!

Po raz pierwszy i napewno po raz ostatni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 ubezpieczyłem się w link4,moją szkodę z AC zgłosiłem już 14-08-2009 a do dnia dziejszego tj.. 08-09-2009 nie mam wyceny mojego odszkodowania i tak naprawde nie mam z kim rozmawiać bo te ich telefony odbieraja chyba ludzie "z najmu" dzwonilem juz chyba ze 20 razy i "0" za kazdym razem odbiera inny p... itd.

ludzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

odradzam
Skoro jeszcze nie upłynęło ustawowych 30 dni przewidzianych na likwidację szkody to nie jest źle. W razie czego będzie można wnosić o odsetki ustawowe.
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...