Jump to content
Forum Odszkodowania

Odszkodowanie od Hestii


Recommended Posts

Witam , miałam stłuczkę z samochodem ubezpieczonym w Hestii. Otrzymałam wycenę i zgodziłam się na wypłatę danej sumy. Dokumenty zostały zgromadzone prócz zgody z banku na naprawę samochodu( bank jest współwłaścicielem ). Hestia twierdzi , że wysłała prośbę do banku o zezwolenie na naprawę samochodu (nawet na maila dostałam pismo od likwidatora szkód że prośba została wysłana) , ale bank nic o tym nie wie. Co można w tym przypadku zrobić , czy ja jako osoba prywatna mogę otrzymać od banku taką zgodę ? Jestem w kropce bo owe obie firmy odbijają między sobą piłeczkę , a ja nie mam pieniędzy na naprawę.
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...