Jump to content
Forum Odszkodowania

Uszkodzony motocykl przez osobe fizyczna na parkingu


track99o2.pl
 Share

Recommended Posts

Dobry

W niedziele przytrafila mi sie niespodzianka, pojechalem na zawody zaparkowalem motocykl w miejscu wyznaczonym przez organizatora zawodow, obok byla firma wystawiajaca sprzet. Motocykl zabezpieczylem i poszedlem na zawody po okolo 0,5h wocilem. Motocykl zostal przestawiony bez mojej zgody w inne miejsce, a przy okazji zostal uszkodzony.

Z informacji od swiadkow wynika ze zrobil to jednen z pracownikow firmy wystawiajacej sie obok.

Sprawca nie chce pojsc na ugode.

Moje pytanie czy mam szanse na zwrot kosztow poniesionych na naprawe?

I co powinnienem zrobic?

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Być może ma ubezpieczenie OC prowadzonej działalności i z niego będziesz mógł skorzystać w celu naprawy motocykla. Tylko teraz pytanie czy udostępni Ci taką polisę?

Jak był zabezpieczony to w jaki sposób oni go przestawili i w jakim celu ?

Link to comment
Share on other sites

Przy zablokowanej kierownicy mozna podniesc przod motocykla(ciezkie ale mozliwe) i pewnie przy tej operacji wywrocili motocykl.

Przestawili bo im przeszkadzal w zaladunku na lawete samochodu i quadow.

Proba ugodowego rozwiazania problemu zostala zakonczona nie powodzeniem, wiec pewnie nie udostepni polisy.

Czy jest inna mozliwosc ?

Link to comment
Share on other sites

Zgloś się na policję z informacją, że podczas zawodów Twój pojazd został przestawiony bez Twojej wiedzy i tak na prawdę bezprawnie(zakładam,że nie było zakazu parkowania). Po takiej interwencji powinno dojść do ugody.
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...