Jump to content
Forum Odszkodowania

poszkodowany rowerzysta


ronin9001
 Share

Recommended Posts

Witam. jadąc rowerem do pracy, kierowca auta osobowego nie udzielił mi pierwszeństwa przejazdu w skutek czego doznałem ran przedramienia. Kolizja miała miejsce 28.07.2009 roku, po tym zdarzeniu mam oszpeconą rękę (blizny) i zniszczony rower. Zajmuję się wyczynowo sportem. Doznane obrażenia uniemożliwiły mi uczestnictwo w treningach. Jaka kwota odszkodowania mi przysługuje?

Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Ciężko powiedzieć jaka kwota odszkodowania ci przysluguje.. jesli sprawca zdarzenia jest znany zglos sie do jego ubezpieczyciela - szkoda osobowa, rzeczowa i czekaj na komisje lekarska..

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...