ronin9001 Posted October 1, 2009 Share Posted October 1, 2009 Witam. jadąc rowerem do pracy, kierowca auta osobowego nie udzielił mi pierwszeństwa przejazdu w skutek czego doznałem ran przedramienia. Kolizja miała miejsce 28.07.2009 roku, po tym zdarzeniu mam oszpeconą rękę (blizny) i zniszczony rower. Zajmuję się wyczynowo sportem. Doznane obrażenia uniemożliwiły mi uczestnictwo w treningach. Jaka kwota odszkodowania mi przysługuje?Dziękuję. Link to comment Share on other sites More sharing options...
Magda1661348216 Posted October 3, 2009 Share Posted October 3, 2009 Ciężko powiedzieć jaka kwota odszkodowania ci przysluguje.. jesli sprawca zdarzenia jest znany zglos sie do jego ubezpieczyciela - szkoda osobowa, rzeczowa i czekaj na komisje lekarska.. pozdrawiam Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Sign In Now