Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Wypadek śmiertelny, odszkodowanie TUW POCZTOWE


roman559
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kilkanaście dni temu miał miejsce wypadek śmiertelny, w którym zginął jeden z moich rodziców. Siostra przebywa z poważnymi złamaniami nóg w szpitalu. Trzymam przed oczami notatkę policyjną, która jasno stwierdza winę sprawcy z powodu przekroczenia dopuszczalnej prędkości na drodze, co spowodowało poślizg pojazdu i zjazd na przeciwny pas ruchu i zderzenie z naszym samochodem.

 

Nie wiem co w tej chwili robić. Czy podpisywać umowę z adwokatami lub kancelarią prawniczą na konkretny procent? Czy samemu domagać się swoich praw u ubezpieczyciela ze wszystkich artykułow KC (zadośćuczynienie, nawiązki, szkoda majątkowa itp).

Nie wiem też czy występować do ubezpieczyciela sprawcy już teraz, czy dopiero za pół roku kiedy leczenie siostry mam nadzieje bedzie zmierzac ku szczesliwemu koncowi.

 

Jedni mowia ze kiedy sprawca jest juz znany i sprawa karna jest juz tylko formalnoscia lepiej jest dochodzic u ubezpieczyciela praw samemu zeby nie oddawac kancelarii 20 procent rekompensaty. Inni mowia ze za przeciwnikow bede mial dobrych prawnikow i nie dam sobie sam rady aby wywalczyc dosc dobre kwoty. Ze to bedzie walka o kazda zlotowke.

 

Czekam na wasze opinie i rady. Zostalem z tym sam w tej chwili bo tylko ja jestem na tzw "chodzie". ;(

 

Pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...