Jump to content
Forum Odszkodowania

Jaka firma


sniady
 Share

Recommended Posts

A wiec tak miałem wypadek dwa lata temu, doznałem złamania nogi i jestem już po zakończeniu leczenia i teraz przyszedł czas o staranie się o odszkodowanie z polisy OC sprawcy. Jak już pisałem wyżej szukam firmy lub kancelarii odszkodowawczej, wiem ze w necie jest ich bardzo dużo ale chodzi mi o opinie ludzi którzy z nich korzystali i się nie zawiedli.

A więc pomóżcie napiszcie jakie firmy są dobre i profesjonalne i nie zdzierają 30% odszkodowania?

Link to comment
Share on other sites

Na tym forum dzięki bogu nie podajemy nazw firm ani niczego nie polecamy . Zresztą co Ci da opinia kogoś kogo i tak nie znasz pomyśl !!!! Nie wiesz czy czasem osoba która daną firmę , adwokata , radce poleca nie jest z nim w jakis sposób zwiazana .... Takie opinie można sobie między bajki włożyć ....
Link to comment
Share on other sites

Rozumiem ze takie opinie są mało użyteczne, ale chciałbym się po prostu dowiedzieć które firmy biorą mniej niż 20% bo o taką mi chodzi a wertowanie internetu i dzwonienie do każdej z nich po kolei już mnie męczy, a sami wiecie ile ich jest, większość z nich bierze ok 30% a ja uważam ze to jest za dużo!!!
Link to comment
Share on other sites

Niestety bez tego się nie obejdzie :) musisz podzownić powysłać meile aby się zapoznać z warunkami (umową ) niestety nikt za Ciebie tego nie zrobi...
Link to comment
Share on other sites

Tych co biorą tak niskie stawki to albo chcą zabłysnąć na rynku swoja taniością bo są początkowi albo nie mają klientów(a za coś firma musi funkcjonować). :)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

 

tomekkisiel wrote:

Mam taki sam problem jaką firmę wybrać chodzi o odszkodowanie powypadkowe w końcu po to jest te forum !!!!!!!!!!

no to raczj nie zrozumiales idei tego forum napewno nie jest po to aby polecac sobie firmy zreszta jakas masz pewnosc ze ten kto poleca to nie jest pracownik tej firmy zadnej ....

Link to comment
Share on other sites

 

sniady wrote:

Rozumiem ze takie opinie są mało użyteczne, ale chciałbym się po prostu dowiedzieć które firmy biorą mniej niż 20% bo o taką mi chodzi a wertowanie internetu i dzwonienie do każdej z nich po kolei już mnie męczy, a sami wiecie ile ich jest, większość z nich bierze ok 30% a ja uważam ze to jest za dużo!!!

|po tylu latach to bym nie liczyla na taka mala prowizje. To jest stara sprawa i moze byc i 35%

Link to comment
Share on other sites

tomekkisiel wrote:
Mam taki sam problem jaką firmę wybrać chodzi o odszkodowanie powypadkowe w końcu po to jest te forum !!!!!!!!!!
jak chcecie dostac informacje to nie blokujcie mozliwosci wysylania priwów:D:D

tutaj nikt Wam publicznie nie powie

moze powiedziec z kim pracowal i jakie sa warunki ale nie da Ci reklamy :D
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Witam

 

Podstawowe znaczenie ma to, co konkretna firma zrobi w Twojej sprawie. Więc od tego trzeba zacząć i zapytać: jak prowadzi sprawę, co może uzyskać (konkretnie, jakie świadczenia i w jakiej wysokości) i oczywiście time. Bo jeśli będziesz bazował tylko na prowizji, to możesz zostać w japonkach. Prowizja ma znaczenie wtórne i powinna decydować jeśli już mamy konkretne osoby, którym możemy powierzyć naszą sprawę. Znaczenie ma wysokość świadczenia, gdyż może być rozbieżność od kilku, do kilkunastu, czy nawet kilkudziesięciu tysięcy - za złamanie nogi. To jest ważne, a nie prowizja taka, czy siaka. Owszem są pewne granice wysokości prowizji, której wysokość trąca o wyzysk lub nim jest.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witam. Też jestem zdania mojego poprzednika. Są tańsze firmy ale robią tyle ile biorą prowizji, średnio się przykładają a potem jeszcze możesz mieć problem z wyegzekwowaniem własnych pieniążków od nich, które dostałeś od ubezpieczyciela. Jeśli chcesz więcej informacji sniady to podaj namiar na Ciebie, opowiem Ci co i jak z tym wszystkim.

Ja współpracuję z TPP firma bierze 20 % i mają dość dużą skuteczność. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witam,

dokonując wyboru firmy która zajmie się odszkodowaniami należy zwrócić uwagę na kilka podstawowych cech:

1) na wysokości prowizji jak wiadomo są jakieś granice i według mnie zostały one określone na 20 punkcie procentowym i mówimy tu o podstawowej (standardowej) umowie,

2) Stosowaniu zrozumiałych zapisów w umowie

3) Udzielanie bezpłatnych konsultacji poszkodowanym ( również bezpłatna analiza)

4) Zaplecze adwokacko-radcowskie

5) W przypadku wejścia na drogę sądową pokrycia kosztów postępowania

Bo zgodnie w zasadą success fee zarabiają tylko w wypadku sukcesu a to motywuje do działania bezpośrednio na korzyść klienta a pośrednio na rzecz firmy.

Pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...