Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Odszkodowanie po potraceniu na pasach


playauto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie Moja babcia został około 7 lat temu potracona na pasach przez młodego kierowcę. Odbyła się sprawa kierowca został skazany na kare w zawieszeniu. Wedułk orzeczenia sadu uszczerbek na zdrowiu był przekraczający 7 dni . Babcia miał powybijane zęby , krwiaka na mózgu ,połamane nogi ogólne stłuczenia naruszona siatkówkę oka itp. . Sad zasadził odszkodowanie 500zł a PZU z OC wypłaciło 7000zł niestety od momentu wypadku babcia kuleje straciła wzrok na jednym oku bezpowrotnie . Przeszła 4 operacje .Ogólnie ma problemy z poruszaniem i podupadła na zdrowiu . Lekarstwa jak wszyscy wiemy kosztują a i ma problemy w codziennym funkcjonowaniu. Parę dni temu nie wiadomo z kąt dzwoniła jakaś babka proponując aby przesłała na fax dokumenty sprawy . Bo mogą uzyskać odszkodowanie . Niestety poza faxem nie mam żadnych danych tej firmy bo Babcia nie wyraźnie zapisała. Czy ktoś z was jest wstanie pomóc czy w takim przypadku jest szansa uzyskać cokolwiek czy to po prostu ktoś próbuje naciągnąć osoby starsze. Proszę o pomoc Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to była pewnie konsultantka firmy , która uzyskuje odszkodowania, oni tak dzwonią z info, że "pomagają" i ew. proponują bezpłatną analizę dokumentów by sprawdzić , czy istnieje szansa / podstawa by rościć o odszkodowanie z OC dla poszkodowanych, obliczają czy odszkodowanie wówczas uzyskane przez Twoją babcię było adekwatne do obrażeń, czy zostało zaniżone i pewnie coś z tego będzie ( o ile wyślesz te dokumenty) bo 7.000zł za takie obrażenia to raczej za mało , no i jeszcze podstawą jest to , zę Twoja babcia nadal odczuwa następstwa urazów odniesionych w wypadku.

 

Masz numer fax- u , tak? to najprawdopodobniej jest też numer telefonu do tej firmy , więc zadzwoń tam i sie dowiedz , więcej o Tej firmie.

 

 

A zresztą w jaki sposób ktoś "coś" straci jeśli te dokumenty wyślesz, bo np by spać spokojniej , zamaż dane twojej babci , podaj np tylko nr telefonu , to info o Was będzie minimalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebastiang wrote:
Anieka0206
moja firma nie wybiera sobie klientów , ale fakt ja ich wyszukuje takie mam też obowiązki
dziwi mnie ,że firma w tak materialny sposób podeszła do tak poważnej sprawy
mam nadzieje ,że playauto się ze mną skontaktuje i poczuje prawdziwa opiekę jaką zapewnia się klientom :)
Tak jakby nie rozumiem o co chodzi, dlaczego pijesz do mnie?
Panie Przedstawicielu, chyba Twoje "wyszukiwanie klientów" przez to forum , już nie potrwa długo....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwierz mi , że wiem! ;)

 

A osoba , która napisała pierwszy post , to z treści jej wypowiedzi nie wynika by szukała Firmy , która się zajmie sprawą jej babci , Tylko zadała pytanie : "Czy ktoś z was jest wstanie pomóc czy w takim przypadku jest szansa uzyskać cokolwiek czy to po prostu ktoś próbuje naciągnąć osoby starsze."

więc napisałam , że , ze takie firmy i owszem dzwonią i oferują swoje usługi , napisałam również w jakim celu im potrzebne owe dokumenty!

 

 

" cyt " po drugie nie szukam wrogów ,ale pisząc ,że moje wyszukiwanie klientów na tym forum nie potrwa długo - wiesz według mnie to nie Ty podejmujesz takie decyzje tylko Administratorzy"

i owszem nie ja o tym decyduję , Ale byli ( z naciskiem na BYLI) już tacy ja TY ...

pozdrawiam i życzę owocnej pracy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...