Jump to content
Forum Odszkodowania

Wymiana instalacji elektrycznej


Recommended Posts

Witam

W listopadzie 2009 roku spółdzielnia mieszkaniowa zamierza przeprowadzić wymianę instalacji elektrycznej w moim mieszkaniu (mieszkanie własnościowe) co spowoduje uszkodzenie ścian w mieszkaniu. Mieszkanie zostało gruntownie wyremontowane w 2008 roku. Mam pytanie czy w związku z uszkodzeniem ścian mieszkania mogę się ubiegać o odszkodowanie od spółdzielni lub firmy wykonującej usługę na rzacz spółdzielni?

Link to comment
Share on other sites

Pytam czy moge uzyskać odszkodowanie ponieważ spółdzielnia przenosi liczniki z mieszkań na korytarz co wiąże się z uszkodzeniem ścian. Gdybym sam wymieniał instalację nie byłoby problemu.
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...