Jump to content
Forum Odszkodowania

Kolizja drogowa uraz nowki i reki


jaras
 Share

Recommended Posts

WITAM

MIAŁEM KOLIZJE DROGOWĄ (6,10,2009)W MÓJ SAMOCHÓD WJACHAŁ DRUGI I MNIE WYTRĄCIŁ Z DROGI .UDERZYŁEM W DRZEWO I POTEM AUTO ZNALAZŁO SIĘ NA BOKU..BARDZO MNIE BOLAŁA LEWA NOGA I RĘKA MIAŁEM SINIAKI I BÓL .MIESIĄC CZASU CHOROWAŁEM.JAK MOGĘ DOCHODZIĆ SWOICH PRAW I ZADOŚĆ UCZYNIENIA OD SPRAWCY!!!JAKIE PAPIERY MUSZĘ POSIADAĆ??

Link to comment
Share on other sites

Byłą policja? To pewnie sporzadziła protokół. Mają obowiązek udzielic Ci informacji na temat sprawcy wypadku, pojazdu jakim jechał, polisy, jej numeru oraz TU.

Musisz zebrać całą dokumentację medyczna. Udac się do TU sprawcy i złożyć wniosek o odszkodowanie.

Także za uszkodzone auto oraz uszkodzone rzeczy, spadek wartości rynkowej auta. oraz za szkody osobowe ale to juz na oddzielnym wniosku.

 

Podpisać musisz wnioski w tu

Link to comment
Share on other sites

Witam czy nnwk to masz na myśli NW?

Z tego tytułu przy nieznacznym uszczerbkuoczywiście należy się odszkodowanie ale w matematyczny sposób obliczane.

Największe pole do działania jest przy Oc sprawcy tu jednak sam poszkodowany wiele nie uzyska no chyba że ma wiedzę jak sprecyzować roszczenie.

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...