Jump to content
Forum Odszkodowania

odszkodowanie po ponad 2 latach od wypadku


jolak79
 Share

Recommended Posts

witam,

ponad 2 lata temu miałam wypadek samochodowy jako pasażer. wina oczywiście po stronie drugiego samochodu, nie ustąpił pierwszeństwa.

wezwana karetka zawiozła mnie do szpitala, jednak tam nie stwierdzono niczego szczególnego i wypuszczono mnie do domu.

po ponad 1,5 roku od wypadku zaczął mnie boleć kręgosłup z promieniowaniem do głowy (bóle głowy). czy w takim wypadku mam prawo do odszkodowania i jakie dokumenty muszę przedstawić i gdzie.

Link to comment
Share on other sites

Co do zasady ma Pani prawo do zadośćuczynienia, ale musi Pani wykazać, że rozstrój zdrowia, który nastąpił w chwili obecnej jest konsekwencją wypadku, a nie np. innego zdarzenia, czy wynikiem pracy.

 

Ubezpieczyciel będzie taką sprawę badał bardzo dokładnie i szczegółowo.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...