Jump to content
Forum Odszkodowania

Odszkodowanie z OC a NNW?


gosii11
 Share

Recommended Posts

Witam! Wcozraj miałam wypadek, stałam na sygnalizacji świetlnej i w tył mojego samochodu wjechał samochód który nie wychamował. Bezapelacyjnie jego wina, zgłoszona w jego TU. Wieczorem miałam bóle głowy i szyji (2 mies temu takze mialam wypadek i miałam ponaciagane miesnie szyji-kołnież ortopedyczny 2-3 tygodnie). W szpitalu stwierdzono skręcenie kręgosłupa szyjnego-jak narazie 3 tygodnie w kołnierzu.

W TU sprawcy zgłosiłam szkodę osobową, ale u siebie w polisie mam wykupione NNW.

Moje pytanie : czy przysługuje mi odszkodowanie z NNW? Czy mogę ubiegać się o odszkodowanie tylko z jednego źródła? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Możesz ubiegać się również o świadczenie z NNW. W przypadku gdybyś miała zawartą więcej niż jedną umowę NNW to świadczenie przysługuje z każdej umowy.
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...