Jump to content
Forum Odszkodowania

jednoosobowa firma - wypadek przy pracy co robic?


doraluczak
 Share

Recommended Posts

Mam działalność - transport, magazynowanie, kierowca taksówki. Pracuję dla hurtowni jako magazynier wystawiając im co miesiąc rachunek. Podczas rozładunku spadła na mnie lodówka i doszło do wybicia barku. Szpital, nastawianie barku w narkozie i teraz ręka na temblaku na jakieś 4 tygodnie albo i dłużej. Jak uzyskać odszkodowanie z zus za wypadek?
Link to comment
Share on other sites

Tak jak napisal Artur. Musisz zglosic wypadek do ZUS. Sporzadzą dokumentację powypadkową a o odszkodowanie mozesz sie starac dopiero po zakonczeniu leczenia i rehabilitacji. Ale - to wszystko powiedzą Ci w ZUSie.
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...