Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Mężczyzna potrącony na pasach (odszkodowanie)


WojciechK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

kilka dni temu we Wrocławiu na przejściu dla pieszych został potrącony mój ojciec, ma połamane kości piszczelowe i kostki w prawej nodze, noga została zoperowana i jest poskręcana trzema śrubami, które zostaną tam na rok czasu. potem czeka go prawdopodobnie jeszcze dłuższa rehabilitacja.

Poradźcie mi jak najlepiej dochodzić odszkodowania, lub z usług jakiej firmy skorzystać ? O jakie odszkodowanie powinien się ubiegać ? ile trwa dochodzenie roszczeń przed sądem ?

pozdrawiam

 

(na razie słyszałęm o Euco, Helikon i EUROPEJSKA KANCELARIA BROKERSKA) jakie opinie macie o nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście korzystałem z Votum i jestem zadowolony. Miałem wypadek na skuterze. Sprawca wymusił pierwszeństwo i wylądowałem na jezdni. Bylem ogólnie potłuczony z otarciami i bólami karku i pleców (2 tyg. zwolnienia). Dostałem 5 tysięcy w dwóch ratach. Mogłem dostać więcej ale zaprzestałem wizyt u Lekarzy. Do dziś tego żałuje hehe Szkoda była likwidowana w Link4. Chyba nie mam co narzekać. Cała sprawa odszkodowawcza trwała 1,5 miesiąca. Więcej czekałem na wypłatę za szkodę na pojeździe. Pół roku wymiany mailowej i ciągłego dzwonienia. Helikona i EKP w ogóle nie kojarzę, a o EUCO słyszałem tylko złe opinie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...