Jump to content
Forum Odszkodowania

Ubezpiecznie...


eka88
 Share

Recommended Posts

Witam! Chłopak uległ nieszczesliwemu wypadkowi. nie byl ubezpieczony, miał udar mózgu! czy jesli teraz sie ubezpieczy (jest jeszcze w szpitalu) sa jakies szanse zeby starac sie o jakies odszkodowanie?
Link to comment
Share on other sites

nie. żadne ubezpieczenie tego nie pokryje, nawet jak sie ubezpieczy to bedzie karencja, jak minie karencja to uszkodzenia po tym wypadku nie będą brane pod uwage do jakiejkowliek wypłaty, tylko jeśli wypadek był z cudzej winy można ścigać - aczkowiek osoby fizyczne czy tez kolega z podwórka raczej odpada..
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...