Jump to content
Forum Odszkodowania

Wypadek przy pracy poparzenie


anna30111
 Share

Recommended Posts

Chodzi mi jeszcze oto że co mam wziąść od lekarza jak pojdę do niego w ostatnim dniu zwolnienia bo zwolnienie daje mi lekarz rodzinny a do chirurga jeszcze muszę iśc na kontrol czy te wszystkie pisma od lekarzy mam dać odrazu pracodawcy ?
Link to comment
Share on other sites

Aniu łatwiej będzie odpowiadać ma Twoje pytania jeśli będziesz pisała je w jednym wątku.

 

Pracodawcy masz dostarczyć tylko zaświadczenie o stanie zdrowia N9 wypełnione przez lekarza prowadzącego leczenie. Jeśli lekarzem tym jest chirurg , to on powinien wypisać N9.

 

Cała dokumentację medyczną zabierzesz ze sobą do lekarza orzecznika ZUS.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Wszystko mam juz wyslane do zusu ale czekam juz 27 dni na odpowiedz i nic nie przychodzi .Jaki jest okres oczekiwania na komisje z zus , a jeszcze jedno chodzi o to ze rana pop oparzeniu sie zagoila czy ja wogole otrzymam jakies pieniazki
Link to comment
Share on other sites

ZUS ustala, w ciągu 7 dni od dnia otrzymania wniosku, termin badania ubezpieczonego przez lekarza orzecznika.

Ale z doświadczenia wiem, że rzadko kiedy jest to 7 dni, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...