Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Odszkodowanie kolano skrecone


ostoyyya
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

31 stycznia byłem na pogotowiu i oczywiście noga w gips od uda po kostkę.

 

Rozpoznanie : Skręcenie kolana lewego, zwichnięcie rzepki w wywiadzie

Robione było rtg i punkcja ( wyszło 25ml treść krwista ) op.gipsowy -> tutor

Do 19 lutego mam nosić gips, później stabilizator. Ubezpieczenie mam ze studiów PZU ( Karta z nr polisy jest ) + signal iduna.

 

Proszę mi powiedzieć jaka jest srednia odszkodowania za takie obrażenia. Zwolnienie mam na miesiąc.

 

Zapomniałem dodać ze poślizgnąłem się na lodzie w miejscu publicznym i noga mi wypadła ze stawu ( poźniej sam ją musiałem włożyć )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
SPOKOJNIE- NAJPIERW CZEBA MIEĆ DOKUMENTY POTWIERDZAJĄCE ZE STAŁO SIĘ TO W DANYM MIEJSCU,NAJLEPIEJ POTWIERDZONE PRZEZ POLICJE ALBO STRAŻ MIEJSKĄ ,POTEM ZNALEŻ ODPOWIEDZIALNEGO ZA UTRZYMANIE DANEGO MIJSCA WYPADKU .........I WTEDY MOZNA STAWIAĆ ROSZCZENIA. BEZPŁATNE PORADY PRAWNE-500135084
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moni wrote:
Bardzo duzo to sa juz dziesiatki tysiecy zbieraj wszystkie dokumenty potwierdzajace leczenie i rechabilitacje im wiecej tym lepiej dla ciebie i warto poczekac ja czekalam ok 3 lata i bylo warto
Z czego ten wniosek?
Po pierwsze nie wynika tutaj, aby poszkodowany uległ jakiemukolwiek wypadkowi komunikacyjnemu. A jeżeli nie to zmienia to postać rzeczy.
Jeśli będzie dochodzone roszczenie z polisy NNW czy też na życie - odszkodowanie będzie ustalone na podstawie treści umowy jak i załącznika wskazującego procent uszczerbku na zdrowiu za takie uszkodzenie ciała. A wszystko zależy tu od zakresu ubezpieczenia, sumy ubezpieczenia etc... I wcale nie musi to być kilkadziesiąt tysięcy złotych...
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwoty zadośćuczynienia nie można podać na podstawie tak ogólnych informacji, a odszkodowanie równa się Twojej stracie.

 

Aby uzyskać zadośćuczynienie i odszkodowanie trzeba ustalić kto jest właścicielem miejsca w którym sie poślizgnęłaś i udowodnić zaniedbanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...