Jump to content
Forum Odszkodowania

odszkodowanie z winy sprawcy


carlo_s
 Share

Recommended Posts

Witam, Tydzien temu uleglem wypadkowi. Jako ze auto w polowie rozbite, ja uderzylem glowa w czasie kolizji, krew sie polala, zostalem przebadany od razu na ostrym dyzurze - zrobiono tomografie komputerowa glowy, RTG pluc i odcinka szyjnego. Zadnych zmian zapalnych nie stwierdzono. Ja jako ze zle sie nadal czulem udalem sie do neurologa - ortopedy i dostaem 10 dni zwolnienia. Chodze w kolnierzu teraz mimo ze minelo juz 8dni. Czy mam jakies szanse na uzyskanie odszkodowania zdrowotnego ? Jak to wyglada i jakie kroki mam uczynic ?

jestem z Wrocławia ale wypadek mial miejsce w Warszawie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
carlo_s wrote:
Witam, Tydzien temu uleglem wypadkowi. Jako ze auto w polowie rozbite, ja uderzylem glowa w czasie kolizji, krew sie polala, zostalem przebadany od razu na ostrym dyzurze - zrobiono tomografie komputerowa glowy, RTG pluc i odcinka szyjnego. Zadnych zmian zapalnych nie stwierdzono. Ja jako ze zle sie nadal czulem udalem sie do neurologa - ortopedy i dostaem 10 dni zwolnienia. Chodze w kolnierzu teraz mimo ze minelo juz 8dni. Czy mam jakies szanse na uzyskanie odszkodowania zdrowotnego ? Jak to wyglada i jakie kroki mam uczynic ?
jestem z Wrocławia ale wypadek mial miejsce w Warszawie.
Prawo do zadośćuczynienia oczywiście przysługuje. Należy ustalić gdzie ubezpieczony jest sprawca wypadku itam zgłosić szkodę załączając dowody potwierdzające szkodę i jej wysokość.
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...