gosisss01 Posted February 12, 2010 Share Posted February 12, 2010 witam, upadlam na sliskiej podlodze w sklepie i skrecilam sobie kostke. wlasciciel chce sie dogadac ja nie weim ile mam od niego wziac pieniedzy....moze ktos sie orietuje ?? po drugie na drzwiach nie bylo tabliczki ze jest slisko ale wlasciciel wywiesil ja 4dni po wypadku... Link to comment Share on other sites More sharing options...
andrzejgryczka Posted February 13, 2010 Share Posted February 13, 2010 Kwota roszczenie nie powinna być duża (1-3 tyś). Proszę wziąć pod uwagę że właściciel sklepu chce sie dogadać polubownie. Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Sign In Now