Jump to content
Forum Odszkodowania

odszkodowanie za skrecenie kostki


gosisss01
 Share

Recommended Posts

witam, upadlam na sliskiej podlodze w sklepie i skrecilam sobie kostke. wlasciciel chce sie dogadac ja nie weim ile mam od niego wziac pieniedzy....moze ktos sie orietuje ?? po drugie na drzwiach nie bylo tabliczki ze jest slisko ale wlasciciel wywiesil ja 4dni po wypadku...
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...