Jump to content
Forum Odszkodowania

potracenie przez motocykliste na pasach


gosiek313
 Share

Recommended Posts

prosze o podpowiedz jak mam postapić: 2 lata temu uległam wypadkowi- potrącenie na pasach przez motorzyste - wina kierującego. w szpitalu przebywałam 2 tyg. z obrazeniemi głowy i kregosłupa szyjnego ,złozyłam dokumenty o odszkodowanie i otrzymałam odszkodowanie od Europ. Centrum odszkodowan. w kartotece mam zalecenie stałej kontroli w poradni neurologicznej, ciągle odczuwam skutki tego wypadku, lecze sie na NFZ bo nie stac mnie na prywatnych lekarzy. uwazam ze to co otrzymałam jest zbyt małą kwota w stosunku do skutków wypadku- jak moge podwazyc decyzje z euco i dochodzic wiekszego odszkodowania? z góry dziekuje za wszelkie wskazówki

«1»

Link to comment
Share on other sites

europejskie centrum odszkodowań nie wypłaca żadnych odszkodowań.Takie zadośćuczynienie wypłaca tylko i wyłącznie towarzystwo ubezpieczeniowe z OC sprawcy wypadku.Musisz się skontaktować z jakąś kancelarią która skutecznie odzyskuje takie odszkodowania,najlepiej z twojego miasta
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
kancelaria to ostatecznosc prosze skierowac pisemko jeszcze jedno odwolawcze do ubezpieczalni i przedstawienie sprawy dokaldnie napewno cos wyplaca..pozniej mozna juz tylko leciec do kancy..hejka
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...