kubater91 Posted February 25, 2010 Share Posted February 25, 2010 CześćDzisiaj rano ugryzł mnie pies!! Nie wiem czy mam dochodzić o odszkodowanie czy ono w ogóle mi się należy?? Link to comment Share on other sites More sharing options...
wal Posted February 25, 2010 Share Posted February 25, 2010 teoretycznie -możesz dochodzić odszkodowania od właściciela psa (jeśli wiesz, kto nim jest)- jeśli posiada ubezpieczenie OC (zw. z życiem prywatnym) - poproś o numer polisy i nazwę Ubezpieczyciela i tam skieruj roszczenie- jeśli nie - pozostają Ci "negocjacje" z właścicielem, który powinien pokryć szkodę z własnej kieszeni Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Sign In Now