Jump to content
Forum Odszkodowania

nw


Konrad90
 Share

Recommended Posts

mam pytanie bo wziąłem od ojca auto ma oc nw i czy jeżeli zostało użyczone a miałem wypadek to nw przejdzie tez na mnie.

A było tak ze zawiozłem kolegę on wyszedł i przy cofaniu uderzyłem go i uszkodziłem mu kostkę. jak to będzie wyglądało czy to ubezpieczenie mnie obejmie?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Jeżeli przy cofaniu uderzyłeś kolegę to nie idzie z ubezpieczenia NNW tylko z OC samochodu. Możesz zgłosić taką szkodę jednak po wypłacie odszkodowania musisz się liczyć z utratą pewnej części zniżek dotyczących ryzyka OC. Na pewno utrata zniżki taniej wyjdzie niż zapłata z kieszeni dla kolegi za leczenie. Ja bym zgłosił taką szkodę.
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...