Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Odszkodowanei za przemieszcenie łękotki


bartek_gt007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

dziś wyszedłem ze szpitala po leczeniu przemieszczenia łękotki nogi prawej "prawej"? (tak na wypisie jest napisane)- (blok kolana prawego prawego?!)

leżałem 3 doby na wyciagu kamaszkowym, oraz jeden dzień z nogą w gipsie, teraz zostałęm wypisany wraz z gipsowym "przyjacielem" na 10 dni pod kontrol

To stało się nagle, wstałem w niedzielny, wielkanocny poranek i coś mi strzykneło, nie mogłem wyprostować nogi

Po zakończeniu leczenia mam zamiar składać dokumenty na odszkodowanie.

I tu jest takie pytanko,

-czy mogę składać podanie o odszkodowanie?

-Ile za takie coś moge kasy dostać, jezeli leczenie zakończy się po okresie noszenia gipsu?

 

Z góry dziękuje wszystkim rzetelnym forumowiczom za pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale do kogo chcesz składać dokumenty? jeśli masz wykupione jakieś ubezpieczenie to wszystko jest w warunkach twojego ubezpieczenia - pełna kwot ajest zwykle do uzyskania za 100% uszczerbku na zdrowiu. Z własnego NW zwykle nie wyplacaja zadośćuczynienia ponad % uszczerbku na zdrowiu pomnożony przez wartość a każdy 1% zgodnie z polisą. Ewentualnie zwroty poniesionych kosztów (nie wiem w kakim zakresie masz to w polisie).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz prywatne ubezpieczenie to możesz się ubiegać o odszkodowanie - przeczytaj swoją polisę.

jeśli nie masz ubezpieczenia prywatnego to skąd miało być to odszkodowanie ?napisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę zgłosić się do szkoły i spytać na jakich warunkach jest ubezpieczenie szkolne NNW, jaka jest suma ubezpieczenia oraz o nazwę towarzystwa ubezpieczeniowego,czy polisa obejmuje wypadki poza szkołą.

wysokość odszkodowania zależy od sumy ubezpieczenia -np.10 000zł ,to za każdy procent otrzymasz 100 zł.

Myślę że ze szkolnego NNW dostaniesz grosze- max. kilka setek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mógłbym zadać Państwu jeszcze jedno nurtjace mnie pytanie?

tzn jest możliwość kupna ortoprotezy, czy wiecie cos na ten temat? jakie koszty, czy jest refundowqalne przez nfz etc?? z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja kupowałem swoją - stabilizator na kolano będąc w szpitalu (w sklepie przyszpitalnym) z tego co mi powiedziano NFZ refunduje (tylko chyba najpierw trzeba sprawdzić czy dany sklep z NFZ-tem ma umowę!) i to całkiem sporo. Mi wyszło że z 600pln które zapłaciłem po zwrocie faktyczna kwota to będzie ok. 200pln. Ale to dopiero po tym jak się z paragonem do NFZ-u udam a potem do sklepu w którym kupowałem i tam dostanę zwrot kasy

 

pozdr

Ł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...