Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

PILNE!!! CO TERAZ MEDIACJA CZY SĄD??????


mariusz210885
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam, w sierpniu mieliśmy wypadek samochodowy jechaliśmy w 5-ciu Ja byłam kierowcą mąz siedział obok a z tyłu za mna siedział w nosidełku moj 4 miesieczny synek w środku szwagier i od okna 2 letnia córeczka w foteliku.uderzyliśmy w drzewo trafiło słupkiem od strony kierowcy czyli mojej, z wygladu ja doznalam tylko obrarzeń ciała straciłam przytomność siła uderzenia była dość duza zbita szyba w drzwiach z mojej strony i ogólnie auto od siły uderzenia obruciło sie o 180 stopni,przyjechała karetka pani z pogotowia kazała mnie zabrać do szpitala a na dzieci spojrzała tylko wizualnie i kazała zabrac do domu ponieważ uznała ze dzieci są tylko wystraszone i przesto płaczą mało tego kłuciła sie z meżem i świadkami którzy najechali na wypadek ze to ona jest lekarzem i to ona decyduje co zrobić z dziecmi i ze maja nie podważać jej słow i jeszcze dodała a zresztą co ja z nimi zrobie a poza tym nie ma miejsca w karetce dodam ze była to niedziela godzina 21 było już ciemno!!!mąz z jednym ze świadkow zaproponowali ze pojada nawet za karetka sami samochodem zeby tylko dzieci ktoś obejrzał!kazała niedyskutować i dzieci zawieść do domu no i tak sie stało w domu moja mama zauważyło ze 4 MIESIECZNY michałek ma pełno szkła we włoskach bo ma bardzo dlugie i geste i w pieluszce i popłakiwał nie mineła godzina michałek był już w szpitalu i co sie okazało złamanie kości udowej z przemieszczeniem!!!policja była zszokowana ze dzieci nie były zabrane z wypadku zostali przesłuchani świadkowie na policji jest pełna dokumentacja dotycząca zachowania pani doktor mało tego policja sama nam doradziła zebyśy sie starali o jej ukaranie,napisaliśmy skarge do izby lekarskiej . NO I TAK ZROBILIŚY SPRAWA TOCZYŁA SIE OD PAŻDZIERNIKA NO I DZISIAJ DOSTALIŚMY ORZECZENIE PANI DOKTOR WINNA POPEŁNIŁA BŁĄD LEKARSKI NIE UDZIELIŁA POMOCY POSZKODOWANEMU Z POWODU BRAKU WIEDZY O ORGANIZACJI UDZIELANIA POMOCY OFIAROM WYPADKÓW I NARAZIŁA GO NA BÓL PRZEZ OKRES OK. 2 GODZIŃ !!!! I TERAZ MAMY DWA WYJŚCIA ISC DO SADU LEKARSKIEGO DOSTANIE NAGANE LUB UPOMNIENIE JEDNO Z DWÓCH NAPEWNO I WPIS KARY DO AKT NA 3 LATA ALBO MEDIOWAC CZYLI SIE DOGADAC....CZYLI MOZEMY CHCIEC ZADOŚCUCZYNIENIA LUB NAPRZYKŁAD ZEBY PUBLICZNIE PRZEPROSIŁA NAS ZA SWOJE NAGANE ZACHOWANIE....W SUMIE CHCEMY ZARZADAC ZADOŚCUCZYNIENIA TYLKO NIE WIEMY JAKIEJ KWOTY MOŻEMY RZADAC PROSZE O POMOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojęcia o kwocie zadośćuczynienia od pani doktor ale śmiało możesz żądać zadośćuczynienia dla dziecka od Towarzystwa Ubezpieczeniowego z OC samochodu oraz NNW - o ile było opłacone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem ci odpowiedzieć co lepsze. wiem jednak, jako mam dziecka uczestniczącego w wypadku, że nie popucilabym pani doktor - powód jest prozaiczny - ona i inni lekarze nie moga pzostac bezkarni bo nie pomoga nastepnemu dziecku bedącemu po wypadku i zbagatelizuja problem. zadośćuczynienie - musicie niestety sami zdecydować, aczkolwiek w przypadku dzieci sa one zwykle wyższe. Przeanalizujcie jaka wartośc by was interesowała mając w pamieci także fakt, że to dziecko - więc wiecej, z drugiej strony - zadośćuczynienie nie może byc traktowane jako bogacenie się.

Wiecie jakie macie dochody, ile dla was to jest duzo, a ile mało, jak ucierpiało dziecko, jakie moa byc powikłania w związku z tym przemieszczeniem - ewentualnie poproście o jednorazową konsultacje prawną prawnika od ubezpieczeń i odszkodowań - niekoniecznie podpisując umowe z firma na wygówany procent. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...