Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

dochodzenie odszkodowań - firma odszkodowawcza


oLiK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 marca miałem komisje w HDI asekuracja która dotyczyła uczestnictwa w wypadku samochodowego ( jako pasażer). Przyznano mi uszczerbek na zdrowiu, jednak nie dostałem żadnej decyzji.Sprawę odszkodowania prowadzi pewna firma zajmująca się tego typu sprawami ale coś mi się wydaje że się pogubili gdyż sprawa nic nie idzie do przodu a na moje pytanie non stop powtarzają że należy czekąć . Moje pytanie czy to normalna procedura ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od momentu badania lekarskiego HDI powinno wydać decyzję z ciągu 14 dni (teoria). W praktyce wynosi to ok. 1 m-ca. W Twojej sprawie zwłoka jest zbyt długa, naciskaj na pełnomocnika, żeby działał lub go zmień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oLiK wrote:
podpisałem pełnomocnictwo ale ja żadnej umowy niemam
najpierw podpisuje się umowę pomiędzy stronami w której są szczegółowe warunki współpracy :zakres zobowiązań firmy,jakie jest wynagrodzenie firmy,w jaki sposób można rozwiązać umowę itp.
jeżeli dałeś pełnomocnictwo a nie masz umowy to moim zdaniem możesz mieć problem .
napisz proszę czy na tym pełnomocnictwie masz napisane kto pobierze pieniądze z odszkodowania?
czyje konto bankowe jest na pełnomocnictwie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firma bierze 20 % przynajmniej na tyle się umawialiśmy . Pieniądze najpierw wpływają na moje konto potem ja im płace od tego 20 %. Usługa tej firma została polecona przez kogoś korzystamy z ich usług jednak jak narazi za dobrze im nie idzie ale wracając do tematu w jaki sposób zerwać pełnomocnictwo ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mozna zerwać pełnomocnictwa - najpierw wyciagnij od nich umowę - bo dzięs musisz przeczytac na jakich ZASADACH funkcjonuje i w UMOWIE jest zapis jak zerwać współpracę....

może podpisywalec jakis iny dokument?

 

jels inie podpisywałeś nic to nie rozumiem co chcesz zrywac i jaka jest treśc pelnomocnictwa.

Jesli nie podpisali z toba umowy to nie masz żadnegoobowiązku nic im płacic z pieniędzy które wpłyna na twoje konto.

pytanie tylko czy na pewnie na TWOJE konto wpłyną - jaki zakres pełnomocnictwa im dałes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...