Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

2 wypadki w ciągu 4 miesięcy


buba965
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowa i mam prośbę może mi ktoś pomoże. Miałam wypadek samochodowy w lutym nie z mojej winy. Miałam uszkodzone kręgi szyjne, ułamany ząb, a także leczę się u psychiatry. Złożyłam już wniosek o odszkodowanie zdrowotne. Ale mam inny problem. Ostatnio wsiadłam za kierownicę i znowu wypadek nie z mojej winy kobieta wpadła w poślizg i uderzyła mnie w tył auta. Pogotowie zabrało mnie do szpitala nie było złamań więc wyszłam ze szpitala ale mam duże bóle pleców , siniaki na nogach drętwienie ręki i teraz uważam ze już napewno nie wsiądę za kierownicę. Pytanie czy z tego odszkodowania też mogę się starać o odszkodowanie zdrowote jeśli tamten wypadek nie jest jeszcze zamknięty. Proszę poradzcie co mam teraz robić ? Drugi wypadek był na początku czerwca. Na razie czekam na wycenę auta. Z góry dziękuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

z drugiego wypadku również możesz starać się o odszkodowanie, jeżeli sprawca drugiego wypadku był ubezpieczony w innym TU niż pierwszego, to prawdopodobnie pierwszego nie będą brać pod uwagę, jeśli ubezpieczeni byli w tym samym, to rozdzielą skutki obu zdarzeń lub mogą uznać, że to to samo skoro tu i tu był uraz kręgosłupa. Ja miałam dwa wypadki w ciągu 5 dni z tym, że uraz stawu skokowego nic nie miał wspólnego z kręgosłupem, więc nie było problemu z ustaleniem czego doznałam w skutek którego. Tak czy inaczej jakieś odszkodowanie, czy choć zadośćuczynienie Ci się należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za odpowiedz . Co do drugiego wypadku to jeszcze nic nie wiem ponieważ zabrało mnie pogotowie stwierdzili ze nie mam nic złamanego więc wyszłam do domu. Ale ból mam okropny , nudności nie mogę skręcać głową. Dziś byłam wzywana na policję zeznawałam i Pani policjantka powiedziała że mam przynieść wypis i będzie musiał mnie obejrzeć lekarz sądowy ponieważ po wypadku na drugi dzień miałam wymioty teraz co prawda mi ustąpiło tylko ból głowy i nudności , jutro wybieram się do szpitala na konsultację . Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
ja bym ci radziła zrobic rezomans magnetyczny ,ja miałam wypadek w pracy karet6ka zabr mnie do szpitala nic nie wykazało na TK kregu szyjnego ,miałam nadal dretwienie rak no i na rezomansie wyszło przepoukliny i wyciek płynu z rdzenia wiec proponuje popros o rezomans i bedz wiedziec jak walczyc dalej o odszkodowania pozdrawiam i zycze zdrówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...