Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

zlamana kosc srodstopia, wypadek w pracy


mekezja
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

ok miesiaca temu w pracy zlamalam kosc srodstopia w prawej nodze. Na nastepny dzien (sobota) udalam sie do Sor-u gdzie stwierdzili zlamanie z przemieszczeniem oraz wydali mi skierowanie do poradni ortopedycznej za 4 dni. W poradni dostalam zwolnienie L4 ( nie mowilam czy wypadek byl w pracy czy nie) na ok 50 dni. Po 2 tygodniach chodzenia z gipsem okazalo sie, ze jednak wymagana jest operacja. Jestem teraz po operacji i zastanawiam sie co powinnam zrobic aby uzyskac odszkodowanie z zus. Jakie potrzebuje dokumenty. Kiedy powinnam zglosic lekarzowi, ze moje zlamanie bylo w pracy. Czy lekarz ma cos mi wypelnic? Czy potrzebuje jakies druki? Kiedy zaczac zbierac cala dokumenrtacje aby przedstawic ja w zus-ie? Czy mam sama napisac protokol powypadkowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mekezja wrote:
Kiedy powinnam zglosic lekarzowi, ze moje zlamanie bylo w pracy. Czy lekarz ma cos mi wypelnic? Czy potrzebuje jakies druki? Kiedy zaczac zbierac cala dokumenrtacje aby przedstawic ja w zus-ie? Czy mam sama napisac protokol powypadkowy?
Zgłaszasz zdarzenie PRACODAWCY (a nie lekarzowi) z wnioskiem o uznanie zdarzenia za wypadek PRZY pracy. Poczytaj troche innych tematow na tym forum - tam znajdziesz dokladne wskazowki JAK to zrobic.
Protokol powypadkowy sporządza powolany przez pracodawce zespol powypadkowy.
Znajdziesz to wszystko w innych postach. Jestes w domu, nie pracujesz, masz czas - poczytaj forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Skontaktuj się z Kancelarią Odszkodowawczą Cito Kraków. Pracuje tam grupa specjalistów, którzy udzielą Ci fachowej porady i krok po kroku pokierują jak dochodzić odszkodowania powypadkowego i za uszczerbek na zdrowiu. Specjaliści z kancelarii pomagają również w zakresie odszkodowań komunikacyjnych, powypadkowych samochodowych i typowo wypadków w pracy. Polecam !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...