Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Zwrot Podatek Niemcy - Oferta Specjalna


admin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odzyskaj podatek z Odzyskaj.info

 

http://www.odzyskaj.info/zwrot-podatku/podatek.gif

 

5% Rabat dla użytkowników Odzyskaj.info

 

Specjalnie dla naszych użytkowników, Zwrotpodatkow.pl oferuje zniżkę 5% w stosunku do swojego standardowego cennika.!

Aby skorzystać ze zniżki, należy przesłać zgłoszenie przez poniższy link:

 

Skorzystaj z 5% zniżki

 

Zwrot Podatku

 

Nasz serwis rozpoczął współpracę z jedną z największych firm zajmujących się w Polsce odzyskiwaniem podatku .

Firma z którą współpracujemy odzyskuje dla swoich klientów podatki z

 

* Anglii, Szkocji, Walii, Irlandii Północnej

* Republiki Irlandii

* Holandii

* Niemiec

* Stanów Zjednoczonych

 

Zajmują się także uzyskiwaniem zasiłku rodzinnego dla osób pracujących w Niemczech.

Dla klientów zatrudnionych w Niemczech firma oferuje również usługi takie jak:

 

* konsultacje w zakresie prawa niemieckiego (rozwody, alimenty, uzyskanie obywatelstwa niemieckiego)

* odzyskiwanie kart podatkowych, nielegalnie zagarniętych przez pracodawców,

* pomoc w zakładaniu firm i prowadzeniu księgowości na terenie Niemiec (pozwolenia na pracę, legalizacja pobytu, ubezpieczenia chorobowe)

* roszczenia urlopowe z niemieckiej kasy urlopowej "ULAG",

* sprawy sądowe z zakresu polskiego i niemieckiego prawa pracy.

* uzyskiwanie zasiłku rodzinnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

hej! właśnie wysłałem swoje zgłoszenie!:D ciekaw jestem ile zapłacę, bo podatku miałem sporo do odzyskania:) fajnie że są takie firmy, jak ktoś z was korzystał z ich usług, piszcie, żebym wiedział czy dobrze trafiłem

gorące pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
ja polecam firmę pologer, działają przede wszytskim na terenie polski zachodniej, Niemiec i Austrii. Mają dobre ceny a to jest akurat dla mnie najważniejsze:) ich strona to pologer z końcówką chyba pl, są w każdym bądź razie w googlach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
A ja generalnie proponuję samemu poszukać sobie firmy, jest ich naprawdę wiele. Sam ogólnie polecam ubiegać się o zwrot podatku z zagranicy przez firmę bo tak naprawdę składasz tylko papiery a reszta Cię nie obchodzi ponieważ robią wszystko za Ciebie, a Twoje zadanie? czekasz cierpliwie na zwrot podatku. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...