Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

wypadek samochodowy odszkodowanie z OC sprawcy


buba965
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam wypadek samochodowy nie z mojej winy w lutym. Leczę się u ortopedy, neurologa, psychiatry. Mam skręcenie kręgosłupa szyjnego zrobił mi się worek oponowy na odcinku C6-C7 i wypukliny. Złamał mi się ząb 2 górna. Wystąpiłam o odszkodowanie z OC sprawcy. Zadzwonili do mnie z tej firmy (Warta) proponując mi ugodę 4000 tys. Dodam że na leczenie wydałam już 2000 tys. ponieważ leczę się prywatnie u psychiatry . Warta mi powiedziała że za leczenie prywatne oraz za dojazdy do placówek medycznych taxi nie refundują Proszę o omoc czy to prawda ze nie zwracają za dojazdy (mam to udokumentowane rachunkami) oraz za leczenie prywatnie. Czy powinnam zgodzić się na ugodę ? Co robić? Bardzo proszę o podpowiedz. Z poważaniem Ewa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Jak moja siostra miała wypadek samochodowy, to nie zgodziła się na żadną ugodę, poszła do firmy od odszkodowań (to nic nie kosztuję, płacisz tylko jak dla ciebie wygrają) i dostała 3 razy tyle ile jej dawali z ugody. Trzeba uważać na te firmy, bo duzo ich i nie wszystkie są ok., najlepiej popytać znajomych (ona dostała namiary od koleżanki).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh to prawie nic ci nie dali

nie gódź się na ugodę bo dużo więcej Ci się nalezy

Dużo dużo więcej.

 

Ale tak na publicznym to się można zagadać na śmierc i książkę napisac.

Niestety podać ci namiaru nie mogę bo mnie zbanują.

Ewentualnie Ty możesz coś podać - ale wtedy jest ryzyko, że zawalą Cię masą ofert.

 

JEDNO JEST PEWNE UGODA TO ŻAŁOSNA SPRAWA.

 

Koszty leczenia oraz dojazdów do lekarza musza Ci zwrócić. Zbieraj faktury i rachunki

Dokumentuj całą stronę medyczną.

 

Uważają, że nie będziesz walczyć więc sciemniają.

Zresztą leczenia jeszcze nie zakończyłaś i byłoby głupota przyjmować jałmużnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę. Jak powinni wyliczyć koszty przejazdów do lekarzy specjalistów. Nie chcą mi zwrócić za taxi i wyliczyli liczbę km razy koszty paliwa razy średnie spalanie samochodu wychodzi śmieszna suma. za 314 km wyliczyli 118 zł. a moje koszty za taksówki zapłaciłam 628 zl mam rachunek Z góry dziękuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S13 Zwichnięcie, skręcenie i naderwanie stawów i więzadeł na poziomie szyi

Nie obejmuje:pęknięcie i przemieszczenie (nieurazowe) krążków międzykręgowych odcinka szyjnego kręgosłupa (M50.-)

 

S13.0 Urazowe pęknięcie krążka międzykręgowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo.To okazuję się że mam to drugie ponieważ w karcie od ortopedy mam wpisane S13.0 .Czyli to jest różnica. To dlatego tak źle się czuję .Pytanie Czy to może być pourazowe? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buba965 wrote:
Czy może mi Pan napisać co to jest za jednostka chorobowa M50. Jak leżałam w szpitalu to w rozpoznaniu mam M50.1 Czy to też coś oznacza? Pozdrawiam
M50 - Choroby krązka międzykręgowego szyjnego z uszkodzeniem rdzenia kręgowego
M50.1 - Choroby krązka międzykręgowego szyjnego z uszkodzeniem korzeni nerwów rdzeniowych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...