Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Błędna opinia lekarska - proszę o pomoc


raf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

raf

Użytkownik

 

 

Zarejestrowany:

 

2010-06-23

 

 

Posty: 2

 

Uczestniczyłem wypadku drogowym w dniu 09,04,2010 ( JAKO POSZKODOWANY) podczas którego doszło do zderzenia bocznego wyniku czego uderzyłem w latarnie przewracajac ją okazało się ze mam skęcenie kręgosłupa szyjnego, byłem na zwolnieniu lekarskim 5 tyg. nosiłam kołnierz ortopedyczny. Wraz ze mną jechała moja 3 lenia córka która doznała stłóczenia lewego barku i do chwili obecnej nie ma możliwości aby namówić ja do jazdy samochodem lub innym środkiem lokomocji, odbyłem juz kila wizyt w gabinecie psychologicznym gdyz nie mozemy poradzić sobie z tym problemem.W dniu wczorajszym dostałem pismo z tytułu NNW w którym napisali mi iż na podstawie opini lekarskiej zarówno ja jak i moja córka wyklucza powstanie trwałego uszczerbku na zdrowiu oczywiscie nie mieliśmy żadnej komisji lekarskiej. Równiż czekam na odpowiedź z tytułu oc sprawcy gdzie byłem na komisji oczywiście bez córki. Proszę o podpowiedź jak napisać odwołanie w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy wystąpić o orzeczenie lekarskie z ubezpieczenia NNW i dopiero wtedy zastanawiać się nad odwołaniem tj. jego treścią. Przy skręceniu kręgosłupa zawsze jest trwały uszczerbek na zdrowiu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Własnie dostałem kserokopie orzeczenia lekarkiego z komisji lekarskiej gdzie lekarz napisał nie stwierdzam trwałego uszczerbku na zdrowiu zarówno u mnie i mojej 3letniej córce a orzeczenie te wypisał radiolog..

Doznane obrazenia wypisałem wcześniej. Proszę o pomoc w napisaniu odpowiedniego odwołania się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko w tej chwili wrzucać wzór odowłania bo nie ma gotowych szablonów. Osobiscie podniósłbym fakt, że opiniował radiolog w sytuacji gdy był uraz kręgosłupa (powinien ortopeda) i problemy emocjonalne (powinien psychiatra).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...