Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Czy poszkodowany może wycofać oswiadczenie??


Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu spowodowałem małą stłuczke gdy cofałem z parkingu z przeciwka wyjechał tez wcześniej parkujący samochód niestety zrobił to tak ze lekko wjechałem mu w drzwi przednie i w wyniku czego było wgniecenie moze 7x10 cm spisalismy oswiadczenie niestety był to pierwszy i mam nadzieje ze ostatni raz i teraz jak czytam w internecie nie było tam napisane jakie szkody zrobiłem i paru innych rzeczy chciałem zgościem sie umówic ze dam mu poprostu pieniadze i bedzie po sprawie powiedziałem ze do 2 dni sie odezwe i dogadam sie i zrobiłem tak jak napisałem po czym dowiedziałem sie ze gośc zgłosił juz oswiadczenie do ubezpieczyciela i zaczął kręcic pozniej powiedział ze sam pojedzie do lakierni i sie dowie ile to bedzie kosztowac powiedział mi sume która mnie zaskoczyła i pewnie chciał sam przyciąć na tym to ja mu powiedziałem ze ja sam znajde i zapłace w ciagu jednego-2 dni on powiedział ze za późno no troche sie zdenerwowałem jakos pozniej mi wyleciało z głowy i teraz pytanie Czy jest jakas mozliwośc wycofania tego oswiadczenia ??? dokładniej mineło jakieś 8-9 dni od samego wypadku i nie wiem czy jest w ogóle taka mozliwość

bo tak licze na to ze mogł bym jeszcze dogadać sie z tym gościem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...