Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

zlamana prawa noga


ewa1956
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam zlamalam sobie prawa noge w stawie skokowym cztery miesiace bylam na zwolnieniu i rechabilitacji w szpitalu nie lezalam tylko zalozono mi gips na szesc tygodni noge zlamalam w Polsce pracuje w Anglii.mam pytanie tego rodzaju bede starac sie o odszkodowanie z polisy PZUz oc gdyz tylko z takiego ubezpieczenia moge nie bardzo jestem zorientowana co tam bedzie potrzebne .Pani z PZU powiedziala tylko tyle iz musze bardzo dokladnie opisac przebieg tego wypadku t.z. jak sie poslizglam na schodach to jak to mam opisac .i jeszcze jedno pytanie ile moge dostac kasy za te szkode? i czy bede musiala stawac na jakas komisje gdyz nie przebywam w Polsce tylko za granica czy oni ida na jakies ustepstwa wzgledem dobrania sobie terminu na zekoma komisje czy moga wogule nie wzywac dodam tylko ze noge w dalszym ciagu nie mam sprawna. dziekuje za wszystkie podpowiedzi pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno musisz opisać to zdarzenia we wniosku który dostałaś w PZU.Jest też potrzebne xero historii choroby wyciągasz kartę tam gdzie się leczyłaś.Co do komisji prawdopodobnie sami ci zaproponują czy chcesz stawać na komisji czy nie.Jak się nie zgodzisz na komisje to ich lekarz oceni ci uszczerbek zdrowia na podstawie dokumentów i opisu złamania z historii choroby!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...