Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

kostka boczna - 4 miesiace


fatamorgana
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

7 marca 2010 złamałem nogę w kostce. Nie zdawałem sobie sprawy z powagi sytuacji i pare razy próbowałem stanąć na nodze mimo ogromnego bólu. Po dotarciu do szpitala noga wylądowała w gipsie na 8 tygodni. Zdjęcie gipsu odbyło się bez RTG i bez obecności lekarza. Pielęgniarka po prostu zdjęła gips, a ja miałem zrobić zdjęcie RTG i zgłosić się za pare dni.

Po powrocie do domu obejrzałem nogę - bardziej spuchnięta niż przed wsadzeniem w gips, a wzdłuż podstawy pasek siniaka.

Na następny dzień odebrałem zdjęcie RTG niestety do lekarza nie zdążyłem. Na zdjęciu widniał napis: "częściowy zrost kostny" co było dość łatwo zobaczyć. Z braku czasu skontaktowałem się ze znajomym chirurgiem, który po obejrzeniu nogi i zdjęć z dnia wypadku oraz aktualnego, stwierdził ze powinienem jeszcze 2 tygodnie pochodzić o 2ch kulach po czym jakoś tydzień o jednej. Zrost był bez przesunięć, a noga powinna wrócić do całkowitej sprawności. Również daj mi różnego rodzaju wskazówki jak powoli ćwiczyć.

Od tamtej pory nie kontaktowałem się z żadnym lekarzem.

Opuchlizna wciąż jest. Nie ma żadnych sińców. Kostka jest słabo widoczna. Od zewnętrznej strony obok kostki jest coś na wzór miękkiego balonu. Cały czas lekko kuleje. Jest 6 lipiec. Zastanawiam się czy to normalne ze to trwa tak długo.

Z góry dziękuje za porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.jesteś kozak bo ja złamalam nogę 1 stycznia,odrazu szpital gips na 6 tygodni calkowity zakaz obciązania.Teraz już pracuję noga dalej puchnie jest sina ale w domu przesiedzialam pół roku,na kontrole jeździlam co 2 tygodnie.Teraz też kuleję ,czasami ale to normalne.Cierpiwości po około pół roku powinno być dobrze ,musisz jednak uważac,ja do tej pory nie potrafie jeszcze normalnie biec,podskoczyć.Powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...