Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Wypadek samochodowy, uraz głowy- zaburzenie równowagi


M1chaL11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, miałem wypadek samochodowy, wymuszono na mnie pierwszeństwo w sutek czego uderzyłem w metalowy płot, sprawdza przyznał się do winy, na miejscu wypadku była Policja, otrzymałem notatkę, na skutek wypadku leżałem w szpitalu 3 doby, stwierdzono u mnie uraz głowy - zaburzenie równowagi, posiadam receptę od lekarza i dwa skierowania jedno do chirurga a drugie do neurologa, firma ubezpieczeniowa sprawcy wypadku nazywa się MTU ( nie znam tej firmy ) mój samochód posiada ubezpieczenie NNW, co zrobić żeby dostać odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu, gdzie się zgłosić, jakie dokumenty są wymagane ? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim należa Ci się trzy odszkodowania

- za pojazd z polisy oc sprawcy

- za trwały uszczerbek na zdrowi z Twojej policy NNW

- Z polisy oc sprawcy takze o

 

- odszkodowanie z tytułu trwałego uszczerbku na zdrowie

- zadośćuczynienie za krzywdę i ból

- zwrot kosztów dowożenia na zabiegi, wizyty lekarskie itd - kilometrówka lub rachunki za przejazdy

- zwrot kosztów za zniszczone rzeczy

- zwrot kosztów za środki medyczne i leki - konieczna jest faktura

- jeśli istnieje konieczność to także zasiłek rehabilitacyjny

 

zgromadź wszystkie dokumenty medyczne - jeśli było pogotowie to z pogotowia, historie choroby, wypis ze szpitala, dokumenty medyczne od specjalistów - to potrzebne jest do ubiegania się o ww. świadczenia.

 

Z ubezpieczeniem z OC ubiegasz się w MTU i życzę powodzenia.

Z nnw składasz w swojej firmie ubezpieczeniowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...