Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Wypadek w czasie pracy.


cbr87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 28.08.2010r miałem w pracy wypadek. (Blacha gr.0,5mm spadła na ziemię po czym sunęła po ziemi i uderzyła w moją lewą nogę a konkretnie w staw skokowy). 1 pomocy udzielił mi kolega z pracy, w trakcie opatrywania mnie drugi zadzwonił po pogotowie. Efekt?? Szyta torebka więzadeł w stawie skokowym (3 rozpuszczalne szwy), i szyta noga na zewnątrz(6 szwów), do tego szyna gipsowa. W poniedziałek byłem w zakładzie zanieść zwolnienie od chirurga i napotkałem się z takim tekstem... po co zgłaszać wypadek, zawsze można się przecież dogadać... Nie zgodzę się na to i jutro na godzinę 8 jestem umówiony z bhp-owcem na sporządzenie protokołu wypadku. Jakieś dokumenty oprócz nipu i dowodu osobistego zabrać?? Co mam zrobić?? Dobrze zrobiłem, że odmówiłem dogadania się??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam mam problem. Miałam wypadek przy pracy. Wszystkie dokumenty mam gotowe brakuje mi tylko wniosku, który mam niby złożyć u pracodawcy. Nie mam pojęcia jak go napisać. Czy mógł by mi ktoś napisać przykładowo jak ma to wyglądać??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imie i nazwisko, adres, PESEL

A wniosek moze być np. taki: W związku z wypadkiem przy pracy, któremu uległam w dniu........proszę oskierowanie do lekarza orzecznika ZUS w celu ustalenia % uszczerbku na zdrowiu i wypłaty odszkodowania. Podpis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
behapówka wrote:
Imie i nazwisko, adres, PESEL
A wniosek moze być np. taki: W związku z wypadkiem przy pracy, któremu uległam w dniu........proszę oskierowanie do lekarza orzecznika ZUS w celu ustalenia % uszczerbku na zdrowiu i wypłaty odszkodowania. Podpis.
Najlepiej podać jeszcze numer NIP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...