Jump to content
Forum Odszkodowania

brak uszczerbku na zdrowiu

ewax
 Share

Recommended Posts

Witam.Dziś byłam na komisji w ZUSie i nie uznali żadnego procentu uszczerbku na zdrowiu. Nie rozumiem-miałam3miesiące temu przemieszczenie 2-3kręgów kości guzicznej.Dolegliwości jeszcze nie minęły,a mój lekarz mówił,że należy mi się jednorazowe odszkodowanie.Z prywatnego ubezpieczenia dostałam chociaż 2procent,a tu nic za tyle męki i bólu.Pomóżcie,czy warto robić odwołanie,to był wypadek w pracy.

Tak też zrobię.W tabeli uszczerbku na zdrowiu ZUSu pisze,że za uraz tego typu jest do 5 procent.Myślę,że po prostu za mało narzekałam ,chociaż lekarz nie był zbyt sympatyczny.Gdyby dał choć jeden procent już byłoby po sprawie.Naprawdę jeszcze boli i doszły inne dolegliwości więc tym bardziej jestem rozgoryczona.

Ostatnio bylam na takiej komisji lekarka ktora mnie badala kompletnie sie nie znala

(tak ja wyczulam) poniewaz dalam jej zdjecie z RTG a ona sie pyta ;Ma pani opis?Wiec odwolaj sie dziewczyno i walcz o swoje!

• 8 months later...
ile moge dostac z zus za usuniete 3kregi szyjne a wstawione implanty ,moze ktos miał podobnom sytuacje i ubiegał sie z zus o jednorazowe odszkodowanie

• 2 months later...

kukuska wrote:

ile moge dostac z zus za usuniete 3kregi szyjne a wstawione implanty ,moze ktos miał podobnom sytuacje i ubiegał sie z zus o jednorazowe odszkodowanie

Szkoda jest znaczna- można zapoznać się z tabelę ustalenia procentowego stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu. Jest on zależny od stanu narządów ciała po leczeniu i rehabilitacji.