Jump to content
Forum Odszkodowania

NNW


ucienik87
 Share

Recommended Posts

Jakieś 5 miesięcy temu miałem wypadek, chciałbym się dowiedzieć jakie mogę dostać odszkodowanie, żebym w razie czego mógł się odwołać itp. Był to wypadek komunikacyjny i ja kierowałem, nie bylem pod wpływem alkoholu itp.nie przekroczyłem prędkości. Prokurator umorzył postępowanie jakie się toczyło w sprawie wypadku. Proszę o pomoc w ustaleniu kwoty lub też uszczerbku na zdrowiu. Dodam, że jestem ubezpieczony od NNW na kwotę 30000zł. Dziękuje za pomoc. Dodaje kartę informacyjna ze szpitala.
Link to comment
Share on other sites

Niestety nie mogę dołączyć karty ze szpitala. W wypadku doznałem złamania wyrostków L3 i L4, stłuczenia mózgu, stłuczenia płuca, krwiaka śródmózgowego, mocnego uderzenia w głowę.
Link to comment
Share on other sites

oczywiście że po zakończeniu leczenia może Pan złożyć wniosek o wypłatę odszkodowania z polisy NNW

Ubezpieczyciel wypłaci stosowne odszkodowanie w oparciu o orzeczony przez komisję uszczerbek na zdrowiu

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Złożyłem wszelka dokumentacje do ubezpieczyciela. Co w przypadku jeśli kwota będzie zbyt niska, mogę na taką kwotę się nie zgodzić lub podać ich do sądu itp. Z góry dziękuje za odpowiedz.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Witam

W listopadzie ubiegłego roku miałam wypadek samochodowy. Zatrzymałam się przed przejściem dla pieszych i bus wjechał w tył mojego auta. Doznałam urazu głowy miałam nadciagnięte wiezadła kręgosłupa szyjnego ( do tej pory odczuwam ból czasami ) . W kwietniu robiłam badania do pracy i okulista stwierdził że musiałam mieć silne uderzenie w głowę ponieważ w lewym oku mam blizny. Zaznaczam że wcześniej nie miałam żadnego urazu. Złożyłam dokumenty do Allianzu i dostałam odpowiedz odmowną - 0 procent uszczerbku na zdrowiu. Moje pytanie czy przysługuje mi odszkodowanie z nnw i co zrobić dalej ?

Link to comment
Share on other sites

Świadczenie z ubezpieczenia NNW przysługuje jeśli będzie miała Pani trwały lub długotrwały uszczerbek na zdrowiu. W świetle powyższego opisu bez zaznajomienia się z dokumentacją medyczną trudno rozstrzygnąć, czy taki uszczerbek jest czy też go brak.

 

Wg mnie warto pomyśleć o dochodzeniu świadczeń z ubezpieczenia OC samochodu który na Panią najechał. Kwota zadośćuczynienia powinna być nieporównywalnie większa od tej z NNW.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Jeżeli jest Pani zainteresowana pomocą Kancelarii pomagającej w dochodzeniu odszkodowań m.in z polisy OC to proszę o podanie nr telefonu. Chętnie się z Panią skontaktuję i udzielę pomocy. Pozdrawiam.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...