Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

NNW


ucienik87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś 5 miesięcy temu miałem wypadek, chciałbym się dowiedzieć jakie mogę dostać odszkodowanie, żebym w razie czego mógł się odwołać itp. Był to wypadek komunikacyjny i ja kierowałem, nie bylem pod wpływem alkoholu itp.nie przekroczyłem prędkości. Prokurator umorzył postępowanie jakie się toczyło w sprawie wypadku. Proszę o pomoc w ustaleniu kwoty lub też uszczerbku na zdrowiu. Dodam, że jestem ubezpieczony od NNW na kwotę 30000zł. Dziękuje za pomoc. Dodaje kartę informacyjna ze szpitala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 lata później...

Witam

W listopadzie ubiegłego roku miałam wypadek samochodowy. Zatrzymałam się przed przejściem dla pieszych i bus wjechał w tył mojego auta. Doznałam urazu głowy miałam nadciagnięte wiezadła kręgosłupa szyjnego ( do tej pory odczuwam ból czasami ) . W kwietniu robiłam badania do pracy i okulista stwierdził że musiałam mieć silne uderzenie w głowę ponieważ w lewym oku mam blizny. Zaznaczam że wcześniej nie miałam żadnego urazu. Złożyłam dokumenty do Allianzu i dostałam odpowiedz odmowną - 0 procent uszczerbku na zdrowiu. Moje pytanie czy przysługuje mi odszkodowanie z nnw i co zrobić dalej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świadczenie z ubezpieczenia NNW przysługuje jeśli będzie miała Pani trwały lub długotrwały uszczerbek na zdrowiu. W świetle powyższego opisu bez zaznajomienia się z dokumentacją medyczną trudno rozstrzygnąć, czy taki uszczerbek jest czy też go brak.

 

Wg mnie warto pomyśleć o dochodzeniu świadczeń z ubezpieczenia OC samochodu który na Panią najechał. Kwota zadośćuczynienia powinna być nieporównywalnie większa od tej z NNW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...