Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

potrącony 3 latek


koper-1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM ...W ZESZLYM TYGODNIU POTRACONO MI SYNKA ....SZLAM Z SYNKIEM CHODNIKIEM,OBOK SĄDU GDZIE STOJĄ SAMOCHODY ,NIE JEST ODDZIELONY PARKING OD CHODNIKA TYLKO JEST TO POLĄCZONE WSPÓLNIE....MALY JADĄC NA JEŻDZIKU OBOK MNIE W PEWNYM MOMĘCIE SKRĘCIL MIĘDZY STOJACE AUTA NA PARKINGU I SKRĘCIL Z Z TULU RUSZAL SAMOCHÓD I GO POTRACIL ....PRZODEM AUTA NIE TYLEM....CO LEPSZA WYJAZD AUT Z TEGO PARKINGU JEST W ODWROTNYM KIERUNKU ZAZNACZONYM STRZALKOM NA TYM PARKINGU...NIE MA ŻADNYCH ZNAKÓW ...PARKING JEST JEDNOKIERUNKOWY A SPRAWCA Z MEGO PUNKTU KIEROWCY JECHAL POD PROND...MALY MA NA SZCZĘŚCIE ZLAMANĄ NOGE...SPRAWA W TOKU .....NA MIEJSCE Z PANIKI NIE WEZWLAM POGOTOWIA ANI POLICJI.....SPRAWCA ZAWIUZL MNIE NA POGOTOWIE POCZYM SPYTAL JAK MALY I ODJECHAL....ZNAM GO JEST Z MEGO MIASTA ...PO 40MIN OD WYPADKU POINFORM POLICJE ON NIE RACZYL CHOĆ UCZY SIĘ NA ADWOKATA.....CZEGO MOGĘ SIE OCZEKIWAĆ ...CZY MOGĘ COŚ JESZCZE ZROBIĆ W TEJ SYTUACJII...CO MNIE CZEKA ....PILNE POMÓŻCIE....WIDZIALAM TO POTRĄCENIE NIE BYLAM GDZIEŚ TAM...MAM WIELE ZDJĘĆ ,ŻE LUDZIE PARKUJĄ NAWET NA TYM CHODNIKU I NIE MA JAK PRZEJŚĆ.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosila bym o jakiegoś e-maila od osoby co może mi coś doradzić co mam choć zrobić myślę o udaniu się do radcy prawnego.

nie mam pojęcia nawet jakie dziecko może dostać odszkodowanie ,chodzi do przedszkola i ma pzu zaplacone ...nie chodzi mi koniecznie o pieniądzę lecz by ten sprawca zostal ukarany...dziś dostalam pismo ,że sprawa jest w toku choc ja nawet nie zostalam przesluchana ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę udać się do dobrej kancelarii odszkodowawczej - najlepiej w swoim mieście

 

kancelarie pobierają prowizje od wywalczonej kwoty- z reguły 15-?%

na pewno należy się pani solidne odszkodowanie i zadośćuczynienie z OC sprawcy za wypadek synka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co mam zrobić jeśli nie ma w moim mieście takiej kancelarii...

proszę o radę nie wiem od czego zacząć malemu gips ściągają 9.11.2010

dostalam pismo z policjii ...sprawę analizują...martwię się ,że umożą sprawę ....

jak mam starac się o jakieś odszkodowanie....najbliższa kancelaria jest w poznaniu 60km.od mojej miejscowości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy mogę napisać swojego e-maila....na forum ..publicznie....co mogę zrobić na chwilę obecną....bez kancelarii....zbieram rachunki zdjęcia tego parkingu równierz mam ...oczywiście jak nieprawidlowo zaparkowane są tam auta...dziękuję serdecznie wam za pomoc jestem mlodą matką ....i nie wiem czy sama dam sobie z tym rade....dziękuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście możesz napisać, ale licz się z setką emaili od najlepszych firm w Polsce Liderów rynku itp. :)

Na chwilę obecną jeśli działasz sama, to zbieraj rachunki, faktury, zapisuj przejazdy do lekarzy itp. Jeśli dziecko ma siniaki, blizny, zadrapania porób zdjęcia. Nagrywaj także krótkie filmiki z tego jak dziecko funkcjonuje, jakie ma ograniczenia itp. To wszystko się potem przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Andrzeju z tego co czytam jest Pan jedyną konkretną osobą ,która odp...na forum

powiem szczerze czekalam na pana opinię ...jeśli mógl by mi Pan coś więcej doradzić to koper23@op.pl

wierzę ,że pomógl Pan nie jednej osobie,i cieszę sie równierz ,że Pan odezwal się równierz do mnie...

zdaję się na Pana wskazówki ...jutro pójdę na policje dowiedzić się jak wygląda postępowanie w tej sprawie na pewno napiszę

mam zdjęcia tego parkingu i zaparkowanych tam samochodów to jest szok.....pozdrawiam i niezmiernie dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Należy się odszkodowanie i zadośćuczynienie z polisy OC pojazdu sprawcy. Odszkodowanie za koszty leczenia i rehabilitacji oraz zadośćuczynienie za ból fizyczny i cierpienia psychiczne. Świadczenia te zawsze szacuje się indywidualnie, a już w szczególności zadośćuczynienie, które zależy od wpływu urazu na życie dziecka np. niemożność uczenia się, uprawiania sportu, prognozy na przyszłość, stan emocjonalny (może być np. tak, że dziecko będzie odczuwać silny lęk powypadkowy- warto udać się wówczas do lekarza psychologa aby to udokumentował).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...