Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

przewróciłam się w sklepie - śliska, zabłocona podłoga!!!!!


Zaduma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj przewróciłam się w sklepie. Konkretniej chodzi o Lidla, tam są długie korytarze żeby wejść do sklepu, i cholernie zabłocone. Była karteczka "uwaga ślisko" a ja mam dobre buty a mimo to straciłam równowagę. Nikt mi nie pomógł, a ja ledwo wstałam na nogi. Dodam, że było to z 5 metrów blotnistej, sliskiej podłogi ,nie była ona regularnie wycierana ani nie było żadnych gumowych dywaników czy chociaż kartonów. Wyszłam ze sklepu i w domu posmarowałam nogi maścią na stłuczenia. jeden wielki siniak na kolanie to faktycznie stłuczenie, ale drugie kolano boli teraz tak okropnie i nie mogę doprostować nogi ani normalnie chodzić i wiem, że to jakiś uraz kości. Muszę iść z tym do lekarza. Co dalej? Czy sklep jest mi coś winien?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie poszłam, bo nie dałam rady się ruszyć - przede mną były metry zabłoconej podłogi, kto by ryzykował drugi upadek! (upadłam tuż przy wejściu) - zresztą przecież Lidl ma kamery wszędzie? Byłam u lekarza, mam mieć 15 zabiegów laserem, zwolnienie z pracy (pracuję na godziny, każda godz to strata finansowa)...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mimo wszystko odwiedził bym kierownika lidla, im szybciej tym lepiej. a świadkowie na pewno się znajda. Na odszkodowanie

masz 2 lata. Możesz starać się o odszkodowanie z ubezpieczenia prywatnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Termin przedawnienia roszczenia wynosi 3 lata, a nie jak błędnie podano 2.

 

Wina i zaniedbanie sklepu są raczej oczywiste. Należy ustalić gdzie mają ubezpieczenia OC i tam zgłosić szkody. W przypadku braku ubezpieczenia adresatem roszczenia jest bezpośrednio sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...