Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

wypadek w autobusie mpk Olsztyn


Zaneta22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam dnia 12 grudnia mialam wypadek w autobusie lini 9 o 17 :35. a bylo to tak jechalam z uczelni autobusem do rodzicow. nagle z zazkretu jechala taksowka prosto na autobus kierowca autobus gwaltownie pojechal do przodu ja juz mialam wysiadac to byla chwila gdy mialam wysiasc . wiec stalam gdy autobus tak szarpnla ja polecialam przez autobus uderzylam mocno plecami niemoglam zlapac oddechu i wstac pomogli mi studenci . wysiadlam kierowca powiedzla ze niechce mnie klopotu. i pojechal . ja poszlam z mama na pogotowie spisali mi tam w zeszycie ze po wypadku komunikacyjnym mam stluczony kregoslup i bola mnie teraz zebra. 28 czyli jutro jade na zeznania bo juz w dniu wypadku byla drogowka u mnie w domu . czy mdostane ksero protokolu czy moge zlozyc na odszkodowanie z mpk ? prosze o odpowiedz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wydaje się, że ma Pani prawo do odszkodowania i zadośćuczynienia, ale nie koniecznie od Ubezpieczyciela autobusu. Jeśli okaże się, że manewr kierującego autobusem był wymuszony przez zachowanie innego uczestnika ruchu, to należałoby dochodzić świadczeń z jego ubezpieczenia OC, a gdy nie będzie ustalony sprawca to od UFG.

 

Istotne dla postępowania będą ustalenia policji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

 

hapan20 wrote:

Witam wszystkich mam takie male pytanko.Niedawno mialem wypadek samochodowy jechalem autem sluzbowym gdy autobus wymusil na mnie pierszenstwa uderzylem w jego bok.W skutek tego wypadku doznalem polamania trzonu kosci udowej prawej zlamania otwartego klykcia bocznego kosci udowej prawej zlamania kosci haczykowatej prawego nadgatsrka wstrzasnienia mozgu.Wina jest ewidentna po stronie kierowcy autobusu moge liczyc na odszkodowanie z jego oc??gdzie najlepiej sie zglosic po pomoc czy moze mi ktos podac przyblizona kwote jaka moglbym uzyskac??a czy osoby uznane jako wspolwinne w wypadku moga starac sie o takie odszkodowanie ?? bardzo prosze o pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...