Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

wypadek w autobusie (nie zgloszony)


karo870
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

miałam wypadek 3.01.11 (10 dni temu) w autobusie.

stałam z tyłu przy tylnich drzwiach, trzymalam sie poręczy, kiedy nagle kierowca gwałtownie zahamował i uderzył w pks przed nami. Nadgarstek mi sie ugiął i upadłam placami na siedzenia . Wstałam o wlasnych siłach.Drzwi od autobusu się otworzyły , wszyscy wyszli a ja za nimi. Jako że pracuje bardzo blisko miejsca wypadku, ruszyłam ( chyba jeszcze w szoku) w strone pracy.Na miejscu zgłosiłam menagerowi ze miałam przed chwilą wypadek ale on nie sporządził zadnej notatki.Wytrzymalałam te 8 h w pracy i pojechałam do domu.Na drugi dzień wstałam, wszystko mnie bolało (plecy ręka bark), więc poszłam do lekarza. Pani doktor przpisała mi leki przeciwboleowe dała zwolnienie na 3 dni, skierowanie na rtg ręki (nie było złamania). Po zwolnieniu wróciłam do pracy i nadwyręzyłam sobie rękę. Ból był niemiłosierny wiec wieczorem pojechałam na ostry dyżur. Jednak zeby mnie tam, przyjeli powiedziałam ze wypadek miał miejsce dzisiaj i było to poślignięcie .tak też jest w karcie napisane.teraz mam zwolnienie 3 tyg (okazało sie że mam złamaną kość i gips na 2 tyg),

Chciałam się poradzić co w tej kwestii mogę zrobić krok po kroku - bo wypadek nigdzie nie był zgłoszony, nie czekałam na pogotowie i policje,nie zgłosilam tego do ztm-u no i skłamałam na izbie przyjeć. Jedynie w pracy wiedzą że taki wypadek miał miejsce.

Pamietam date godzine i numer autobusu.

proszę o poradę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tez myslalam.ja wiem ze to by nie bylo wyłudzenie ale najważniejsze sa dowody!!!a w papierach jest ze poślizgięcie.

zeznania świadków??hmm.... jak je teraz zdobyć!?a w tych nowych autobusach nie ma kamer???możnaby odczytac z kamer.a dane kierowcy i autobusu to powinni z ztm-u dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale to było tydzień pozniej jak poszłam na pogotowie... dzień po wypadku poszłam do lekarza pierwszego kontaktu i w karcie jest napisane ze bol reki poobijane plecy zwolnienie na 3 dni przepisane leki przeciwbolowe i przeciwzapalne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...