Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

pzmot odradzam


peterlore
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ubezpieczam 2 samochody w pzmot od 2lat.wszystko było ok do czasu..dn.11.11.10 czyli w święto moje auto odmówiło posłuszeństwa.Ponieważ mam assistance/czyt.wyrzucone pieniądze/próbowałem kilkakrotnie się dodzwonić do PZMOT.na karcie ubezpieczenia są 2numery.niestety głuchy telefon.W tej sytuacji za pomocą telefoniady ściągnąłem lawetę indywidualnie..sympatyczny Pan wystawił fakturę na 305zł i zrobiłem sobie jeszcze zdjęcie mojego auta na lawecie.Pieniążków odzyskać nie można bo na billingu nie ma połączenia.PZMOT nawet nie posiada odpowiedniego formularza na tego typu zdarzena.Dodzwonić się do nich w dzień powszedni też nie jest łatwe ale przy dużej determinacji możliwe.ŻEGNAJ NA ZAWSZE PZM/.../OCIE.Mam nadzieję że w/w informacja z telefonem tzw.głuchym nie znajdzie zastosowania w innych cudownych ubezpieczalniach.

Mam pytanie czy można coś w tym temacie zrobić..nadmieniam że na odpowiedź z PZMOT czekałem prawie 2miesiące/czekałbym dłużej ale żona interweniowała..telefonicznie;]szkoda tego czasu bo już dawno zmieniłbym ubezpieczyciela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale małe firmy ubezpieczeniowe często wdrażają takie praktyki, szczególnie gdy raczkują na rynku ubezpieczeniowym. Wiąże się to z tanimi ubezpieczeniami, które pociągają za sobą dużą ilość ubezpieczonych, którzy również generują (stosunkowo do liczby ubezpieczonych) dużą ilość szkód. Przy niskich składkach ubepieczeniowych takie Towarzystwo Ubezpieczeniowe musi nieźle kombinować, aby utrzymać się na rynku. Ja wybieram TU z tradycjami, z olbrzymim kapitałem zakładowym i wielkimi zyskami, co daje większe szanse na realizację roszczeń wynikających z zawartej umowy ubezpieczenia.

Nota bene zajmuję się uzyskiwaniem odszkodowań dla poszkodowanych i stąd też między innymi moje spostrzeżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...