Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

odszkodowanie za uraz podczas pobytu w szpitalu


Majka01
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Podczas pobytu w szpitalu pielęgniarka zakładająca mi welfron uszkodziła mi nerw promieniowy w ręku. Mam palec w prawej ręce zdrętwiały, nie mogę ruszać ręką, ból jest okropny. Było to dzień przed moim wyjściem ze szpitala. Mówiłam o tym innym pielęgniarkom i dla lekarza, ale każda z tych osób mówiła, że to przejdzie. Niestety nie przeszło. W związku z tym po kilku dniach zgłosiłam się do lekarza rodzinnego, ten dał mi skierowanie do ortopedy - ten natomiast skierowanie do neurologa oraz przepisał zastrzyki ze względu na długie oczekiwanie do neurologa. Dodatkowo stwierdził, że to będzie dłuższe leczenie, nie przejdzie ot tak i zakłada że około 3-4 m-cy będzie trwało leczenie. Jak do tej pory mam niesprawną rękę, zwolnienie lekarskie i czekam na wizytę u neurologa. W związku z powyższym - czy otrzymam odszkodowanie z płaconego w pracy PZU, czy należy mi się coś więcej, i gdzie i od kogo mogę uzyskać jakieś informacje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pani przypadku w grę może wchodzić odszkodowanie i zadośćuczynienie od szpitala w związku z prawdopodobnym wystąpieniem błędu medycznego.

 

Jeśli chodzi o ubezpieczenie pracownicze w PZU to proszę zgłosić szkodę załączając kopię dokumentacji medycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...