Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Wypadek samochodowy (pasarzer na stopa)


Swiezy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jechałem na "stopa" z osobą która spowodowała zderzenie czołowe doznałem wewnetsznych obrarzen ciała zwichniecie szyji bule na całym ciele czy należy mi sie odszkodowanie ? jak je uzyskać z góry dziękuje za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK NALEŻY SIĘ ODSZKODOWANIE Z OC SAMOCHODU SPRAWCY ,KTÓRY SPOWODOWAŁ WYPADEK.........OCZYWIŚCIE W NOTATCE POLICYJNEJ MUSI BYĆ WPISANE ŻE BYŁ PAN PASAŻEREM TEGO AUTA I ŻE PAN BYŁ POSZKODOWANYM....................POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jest taki problem ze ja pojechałem do domu zanim policja przyjechał Mam dane sprawcy i świadków czy da sie to jeszcze jakoś udowodnić ze bylem pasażerem i czy w tym wypadku bede mógł kombinowac odszkodowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Swiezy wrote:

jechałem na "stopa" z osobą która spowodowała zderzenie czołowe doznałem wewnetsznych obrarzen ciała zwichniecie szyji bule na całym ciele czy należy mi sie odszkodowanie ? jak je uzyskać z góry dziękuje za pomoc

doznałeś wewnętrznych obrażeń i uciekłeś z miejsca wypadku. Dlaczego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezaleznie od tego czy w notatce policyjnej figurujesz czy też nie istnieje możliwość ubeigania się o odszkodowanie. Po pierwsze nie powinineś bać sie mówić prawdy. Po drugie istotne jest, aby fakt twojego uczestnictwa w wypadku został potwierdzony w dokumentacji medycznej i/lub przez samego sprawcę i/lub przez swiadków np. z innych pojazdów. Twoje oddalenie się z miejsca wypadku (mam taka nadzieję) tylko wydłuża i komplikuje proces dowodzenia i nic ponad to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekalem na policje ze 2godziny a bylo juz puzno zimno i poza tym nic mnie nie bolało pewnie dlatego ze bylem w szoku to pojechalem do domu a z tymi obrarzeniami to moze pszesadzilem "poobijałem sie w środku " zaczelo mnie bolec dopiero na drugi dzien to pojechalem do szpitala i im opowiedzialem co i jak porobili mi badania i do domu muszę jeszcze do ortopedy pojechac tak lekarz napisal . Jak mam sie do tego zabrac z tym odzszkodowaniem mam pojechac na policje? czy po pełnym leczeniu gdzies sie oto ubiegac ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Swiezy wrote:
czekalem na policje ze 2godziny a bylo juz puzno zimno i poza tym nic mnie nie bolało pewnie dlatego ze bylem w szoku to pojechalem do domu a z tymi obrarzeniami to moze pszesadzilem "poobijałem sie w środku " zaczelo mnie bolec dopiero na drugi dzien to pojechalem do szpitala i im opowiedzialem co i jak porobili mi badania i do domu muszę jeszcze do ortopedy pojechac tak lekarz napisal . Jak mam sie do tego zabrac z tym odzszkodowaniem mam pojechac na policje? czy po pełnym leczeniu gdzies sie oto ubiegac ?
1) Tak- należy zgłosić kolizję/wypadek do organów ścigania;

2) Szkodę zgłasza się do T.U. pojazdu sprawcy, załączyć wszelkę dokumentację medyczną, oświadczenie sprawcy kolizji, notatkę policyjną. Należy się odszkodowanie (koszty leczenie w tym przejazdów do lekarzy) i zadośćuczynienia za ból i cierpienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...