Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

witam wypadek na drodze


Rekomendowane odpowiedzi

witajcie moje pytanie brzmi tak ze 2 miesiace temu zalozylam instalacje lpg , teraz mialam wypadek nie z mojej winy . uznano szkode calkowita za moje kochane e30 ( stan idealny wrecz przed wypadkiem ) wyliczono mi 1100 zl [ e30 2.0 l / bezyna/ 4/5 / 1987r ] a za instalacje gazowa zaplacilam 2700 a zwrocili 1800 . mam papiery , rachunki itp czy moge sie od tego odwolac ? instalacja ma dopiero 2 miesiace .. ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W momencie zamontowania instalacja staje się integralną częścią pojazdu i należy ustalić wpływ jej zamontowania na wartosć rynkową pojazdu. Wątpię, czy wartość rynkowa Pani pojazdu wzrosła o 2700 zł. Natomiast Pani post jest dla mnie niezrozumiały: cyt. wyliczono mi 1100 zł ( propozycja wypłaty czy wartość rynkowa pojazdu przed szkodą ?), zwrócili 1800 (tzn. podnieśłi wartość z tytułu lpg o 1800 zł czy uznali, że instalacja uległa zniszczeniu i wypłacili za nią 1800 żł ?).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal się nie rozumiemy. Wypłacili pani za instalację ? tzn. że była ona uszkodzona w wypadku i trzeba było ją wymienić ? Czy też podwyższyli wartość rynkową pojazdu o 1800 zł z tytułu zamontowania instalacji lpg ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No węc mogę powtórzyć: to, że zamontowała Pani w samochodzie instalację lpg za 2800 zł nie znaczy wcale, że automatycznie jego wartość wzrosła o tyle samo. Szczególnie przy starych samochodach mamy wyraźną różnicę pomiezy nakładami właścieli na ew. doposażenie auta a wpływem tego doposazenia na wartoość rynkową. Nie ma co liczyć, że podniosa wartość samochodu z tytułu instalacji o 2800 jeżeli całe auto bez tej instalacji było warte np. 1500.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...