Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

ODSZKODOWANIE W PRZYPADKU BRAKU WYKRYCIA SPRAWCY


Rekomendowane odpowiedzi

witam

w 08.07.2009r zostałem poszkodowany w wypadku kolizji drogowej w skutek niezachowania bezpiecznej odległości przez kierującego motocyklem który to uciekł z miejsca wypadku, zapamietałem nr rejestracyjne ale sprawca nie został ustalony, policjant mi tłumaczył że to bardzo zamotana sytuacja była ponieważ najpierw te numery były na jakimś innym motorze w efekcie nawet Urząd Komunikacji nie zdołał nawet ustalić właściciela tych numerów. Mam pytanie ponieważ czytałem że w takich przypadkach należy się zgłaszać do jakiegoś Funduszu Gwarancyjnego, czy mógłby mi ktoś przybliżyć w jaki sposób można się starać o odszkodowanie? Uszkodzony został mój samochód w skutek czego mam krzywe prawe tylne koło w oraz na feldze rysę wielkości palca. Prosiłbym o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UFG-likwiduje szkody na osobie[JEŻELI SPRAWCA JEST NIE ZNANY] wyrządzone przez pojazdy mechaniczne,a zgłoszenie szkody odbywa się za pośrednictwem jakiegokolwiek Towarzystwa Ubezpieczeniowego Gdy natomiast sprawca nie zawarł umowy ubezpieczeniowej to UFG wypłaca za szkody w mieniu i na osobie,,,,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UFG wypłaca za szkody w mieniu, jeśli w następstwie są osoby Poszkodowane z rozstrojem zdrowia powyżej 14 dni lub są ofiary śmiertelne.

Jeśli nic poważnego nikomu się nie stało top nie dostanie Pan odszkodowania za samochód. Jeśli ma Pan ubezpieczenie AC to z niego może Pan zlikwidować szkodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...