Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

odszkodowanie z HDI za wypadek


Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem z HDI posiadam dwa auta passata i transita passat w axa transit w HDI passatem jechał moj pracowniik ja wyjezdzając za łuku zobaczyłem jak przepuszcza auta jadace z naprzeciwka starajac skrecic w lewo niestety za łukiem zaczynał sie zjazd z górki gdzie jakies rolnik zasypał rów melioracyjny i cała woda z tego tez rowu wpływała na droge noca zamarzła i tak 3/4 pasa oblodzona 15 cm warstwą lodu!!!

czyli wracając do początku wyjeżdżam za łuku widzę przepuszczającego auta z na przeciwka passata wjezdzam na 15 cm warstwę lodu wpadam w poślizg i uderzam passata to było 25 lutego dokładnie tydzień później przyjeżdża do mnie rzeczoznawca jedziemy na miejsce zdarzenia i ten tez rzeczoznawca mówi mi że tydzień temu tez by miał w tym miejscu wypadek tyle ze miał trochę więcej szczęścia bo nikt z naprzeciwka nie jechał HDI NE CHCE ZAPŁACIC ZA SAMEGO PASSATA co zrobić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Centrum Polska wprowadzasz gościa w błąd ? Przeciez z opisu (co prawda strasznie niezrozumiałego ) wynika, ze swoim samochodem uderzył w drugi, równiez swój samochód. Zgodnie z Ustawą nie ma odpowiedzialności TU !

Chyba, że udowodni winę rolnika - ale wtedy inny adres roszczeń - a nie do ubezpieczyciela pojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
dav31 wrote:
Witam!
Miałem kolizje drogową -poszkodowanym bylem ja,czyli odszkodowanie z oc sprawcy.Sprawca ubezpieczony byl w HDI,byly pierwsze ogledziny 20.09.10r,wpisanych bylo 17 pozycji. jednak juz wiedziałem ze to nie wszystko,ale pan mowil ze przy drugich ogledzinach na moje zyczenie bedzie dopisana rzecz ktora ja uwazam za uszk.gdyz on nie widzi uszkodz.czesci,drugie ogledziny byly 30,09,2010r czesci zostaly dopisane -8 pozycji..

Auto prawie gotowe na dzien dzisiejszy jade podpiąć pod komputer a tu komunikat: sterownik airbag,napinacze pasów przednich,sonda lambda uszkodzone.

Pytanie do Was czy moge miec trzecie ogledziny?

Prosze o porady co ma zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...